reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ratunku

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ciąża ze współżycia w trakcie okresu jak najbardziej jest możliwa. Proszę nie wprowadzać w błąd. Jeżeli owulacja wystąpi zaraz po zakończeniu krwawienia, a jest to możliwe, a współżycie było 3-5 dni przed owulacją to plemniki mają jak najbardziej szansę przetrwać w drogach rodnych i zapłodnić komórkę jajową.

Droga autorko, jeżeli uprawiasz sex bez zabezpieczenia to jak najbardziej możesz być w ciąży. Stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcji. Plemniki znajdują się również w preejakulacie.
Co do objawów to nie są one objawami ciąży, te pojawiają się po implantacji wraz z hormonem ciążowym, ten z kolei spowodował by, iż test byłby pozytywny. Nie mniej jednak powtórz test w dniu spodziewanej miesiączki jeżeli nie nadejdzie.
Jeśli miesiączka trwa do 5-6, a cykle są regularne to jak wygrać w totka. Bez zabezpieczenia zajść w ciążę można zawsze i o tym chyba każda dorosła kobieta wie.
 
reklama
Jeśli miesiączka trwa do 5-6, a cykle są regularne to jak wygrać w totka. Bez zabezpieczenia zajść w ciążę można zawsze i o tym chyba każda dorosła kobieta wie.
Zgadzam się, że prawdopodobieństwo jest małe. Ale nie zmienia to faktu, że jest to możliwe. Więc raczej stwierdzenie, na "pewno nie jesteś w ciąży" jest niewłaściwe. Nie bez powodu czas od pierwszego dnia krwawienia do czasu okoloowulacyjnego nazywany jest czasem niepłodności względnej.
 
Kochane nie można do wszystkiego tak podchodzić. Po to jest ta grupa żeby się wesprzeć zapytać. Miałam obawy nie chciałam pytać nikogo z bliskich zapytalam tu. Czasem. Łatwiej zapytać obcej osoby.
 
Choć mówia i piszą na internecie że takie sikanie to Tez objaw ciazy
Poważnie robisz test ciążowy przez internet?
Częstsze oddawanie moczu jest objawem, który wywołuje powiększanie się macicy na co jest ZA WCZEŚNIE w opisywanym przypadku. Szanse na ciąże w wyniku stosunku przerywanego w dni niepłodne są małe, ale to nie jest antykoncepcja a kalendarzyk nie bez przyczyny nazywają WATYKAŃSKĄ RULETKĄ.
 
Nie no kolejna która się nie zabezpiecza i boi się zajść w ciąże 🤦🤦. Ludzie mamy ogólnodostępne zabezpieczenia. Jaki jest problem w tym żeby iść do głupiej biedronki i kupić gumki?
 
reklama
O ile nie rozumiem takiego zachowania, to nazywanie trolem jest grubo przegięciem. Ja doskonale wiem ile ludzi ma takie podejście niestety i są realni, dorośli. Może tak dosadne słowa skłonią do jakis refleksji, bo niechciana ciąża to nic dobrego...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry