reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ratunku

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziś znowu muli. Wieczorem mialam jakieś dziwne uczucie zimna. Porostu byłam pod kołdrą a było mi na Maxa zimno
 
reklama
Dziś znowu muli. Wieczorem mialam jakieś dziwne uczucie zimna. Porostu byłam pod kołdrą a było mi na Maxa zimno
Tez tak miałam czasami i nie byłam w ciąży , więc sobie nie wkręcaj bo zaraz powiesz że kichanie to objaw ciąży , zrób test lub badanie krwi i bedziesz wiedzieć , i nie rozumiem tego że mąż chce bez zabezpieczenie mówi się wtedy że nie bo nie chcesz mieć dzieci , a jak tego nie rozumie to trudno , sex to akt miłości a nie zmuszania i wywierania presji bo bez gumki lepiej
 
Cześć kochane dzisiaj dalej mnie muli do tego odbija mi się takim kwaśnym póki co innych objawów brak
 
Cześć kochane dzisiaj dalej mnie muli do tego odbija mi się takim kwaśnym póki co innych objawów brak
Im dłużej będziesz o tym myślała i się na tym skupiała tym będzie gorzej, wmówić sobie można na prawdę wszystko. Nawet jeśli byłabyś w ciąży to ZA WCZEŚNIE na takie objawy, pojawiają się one zazwyczaj później. Jak chcesz mieć 100% pewność to leć na badanie z krwi i nie będziesz miała wątpliwości. Koszt około 40-50 zł i święty spokój a tak to wpędzisz się jeszcze w jakąś nerwicę i zeschizujesz. 🤷‍♀️
 
Cześć kochane dzisiaj dalej mnie muli do tego odbija mi się takim kwaśnym póki co innych objawów brak
Poważnie będziesz wypatrywać objawów zamiast zrobić test w laboratorium albo nasikać na taki, który możesz kupić w każdej drogerii ???

Ryzyko ciąży znikome. Może się zatrułaś a może to zgaga.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry