reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Reakcja bliskich a ciąża :)

reklama
To znaczy ? Opisz jaka byla reakcja ;) bo jestem bardzo ciekawa ;)
Hej jak tam u ciebie? Nadal nic nie powiedziałaś rodzicom ?
Ja już byłam w szkole i wgl ;) bo już 15 tydzień i brzuszek rośnie;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Hej jak tam u ciebie? Nadal nic nie powiedziałaś rodzicom ?
Ja już byłam w szkole i wgl ;) bo już 15 tydzień i brzuszek rośnie;)

w57vyx8dubspq12k.png
Hej... Powiem Ci ze od zeszlego tygodnia to juz wiekszosc osob wie... Tydzien temu powiedzialam w szkole i bardzo sie z tego ciesze bo wszystcy zaoferowali mi pomoc i tak dalej... A na weekend pojechalam razem z chlopakiem do moich rodzicow i powiedzielismy im... Pierwsza reakcja byla taka ze kazdy musial wyjsc z mieszkania zeby ochlonac ale potem rodzice bardzo sie ucieszyli wiec jestem bardzi szczesliwa.. :)

Napisane na LG-K520 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej... Powiem Ci ze od zeszlego tygodnia to juz wiekszosc osob wie... Tydzien temu powiedzialam w szkole i bardzo sie z tego ciesze bo wszystcy zaoferowali mi pomoc i tak dalej... A na weekend pojechalam razem z chlopakiem do moich rodzicow i powiedzielismy im... Pierwsza reakcja byla taka ze kazdy musial wyjsc z mieszkania zeby ochlonac ale potem rodzice bardzo sie ucieszyli wiec jestem bardzi szczesliwa.. :)

Napisane na LG-K520 w aplikacji Forum BabyBoom
A powiedz mi jak dokładnie w szkole. Bo u mnie narazie ma wiedzieć tylko wychowawca i dyrektor, nie będą narazie mówić innym nauczycielom.
U mnie też wyszli z mieszkania:) Moi sie nie ucieszyli ale nie robili dramatu. Poprostu to zaakceptowali.Ale teściowie i rodzeństwo mojego M. za to bardzo się ucieszyli.

w57vyx8dubspq12k.png
 
A powiedz mi jak dokładnie w szkole. Bo u mnie narazie ma wiedzieć tylko wychowawca i dyrektor, nie będą narazie mówić innym nauczycielom.
U mnie też wyszli z mieszkania:) Moi sie nie ucieszyli ale nie robili dramatu. Poprostu to zaakceptowali.Ale teściowie i rodzeństwo mojego M. za to bardzo się ucieszyli.

w57vyx8dubspq12k.png
Z rodzicami i rodzenstwem mojego chlopaka bylo tak samo... :) w szkole nie wiedza uczniowie ani moja klasa tylko nauczyciele ktorrlzy mnie ucza... Pielegniarka pedagod... Wszyscy co chwile sie pytaja jak sie czuje i tak dalej... ciesze sie ze w koncu sie dowiedzieli:)

Napisane na LG-K520 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry