reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Ja też zawsze przeliczam ile wychodzi sztuka, bo czasem kupuję 4+ (to te opakowania z królikiem na księżycu) a czasem 4 (to te z okienkiem i kłódką) - w tych waga jest wyższa. Ale te z kauflandu wychodzą najtaniej.
 
Ej dziewczyny, no kompletnie nie mam pomysłu na buty zimowe dla E.
Na pewno przydałyby się takie wyzsze kozaczki, no ale też coś do kostki pewnie też, no i nie wiem.... Byłam w ccc, smyku, deichmann'ie i w sumie tylko w tym ostatnim wpadły mi w oko te kozaki dziecięce - DEICHMANN, ale czeka nas jeszcze zakup kurtki, takiej dłuższej na zimę i nie wiem czy mi będa grały kolorystycznie.
Kurtkę chciałabym tą Cool Club, Płaszcz dziewczęcy, rozmiar 122 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com, muszę tylko zajść do smyka i ją sprawdzić i ciekawe czy rozm. będzie, bo ten 98cm, to jednak moze byc za duży hmmmm

Ktoś coś widział fajnego?
 
Agala ja jako mama chłopca nie będę patrzeć na trendy i pasujace kolory i wybiorę zdecydowanie coś praktycznego i nieprzemakalnego- z goretexu np firmy Geox lub jakies inne. Skórzane u nas sie nie sprawdzą, bo mieszkając w górach, do tego na wsi mamy zimą mnóstwo śniegu :-)

Ja zima chodziłam w UGGsach i byłam zadowolona i było mi ciepło :-)
 
A_gala, jeśli chodzi o butki do kostki na teraz, my mamy z Deichmanna półbuty dziecięce - DEICHMANN
Nie są skórzane, bo na wiosnę pewnie będą już za mała, więc nie miałam ochoty przepłacać, ale jestem z nich zadowolona. Fajnie trzymają stópkę i chyba są wygodne, bo jak pytam Emę, które buty chce założyć, mówi że te "nowe" :) Nosi je już chwilę (chyba od końca sierpnia, odkąd zrobiło się za chłodno na sandały) i widzę, że przód się trochę obdziera, głównie z winy żwiru, którym wysypany jest plac zabaw w naszej okolicy.
 
a_gala- moim zdaniem dobry wybór. Ta druga kurtka fajniejsza. Pierwsza za jasna, niepraktyczna.
Mła- mam podobne buty dla Oli kupione w podobnej cenie i też młoda je chwali. Tylko właśnie zdzierają sie szybko. Nie wygląda to ładnie
 
reklama
Inka- w najbliższej gazetce (poniedziałek lub czwartek) w lidlu będą fajne buty, ciepłe, nieprzemakalne z jakąś podeszwą trzymającą ciepło - wyglądają bardzo solidnie. Tylko że najmniejszy rozmiar 24- Adaś akurat taki rozmiar ma więc może uda mi się kupić. No i cena 55 zł.
 
Ostatnia edycja:
Do góry