reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Zamówiłam u kobietki z fb taką chustę na szyję dla Bartka, robi je sama:tak:
IMG_5624.JPG


https://www.facebook.com/pages/Dorota-ma-kota/628677083850934
 
reklama
mla bardzo ladna i cena tez rozsadna:))
my mamy 2 dluzsze kurtko -plaszczyki kombinezon i plaszczyk welniany brak nam tylko jeszcze cieplych kozakow ale moze w weekend sie jakies kupi:))
 
Malenstwo, jak kupisz, daj cynk. Niby nie planuj kozaków, bo jakieś mamy, ale zachwycona nimi nie jestem, więc temat otwarty :)
 
Kuba wyrosl ze wszystkiego zimowego, czapki, rekawiczki, kombinezon, wszystko totanie za male, wiec czekaja nas spore zakupy :/

a swoja droga w ciagu roku, jak nie szybciej raczej bedziemy musieli kupic nowy fotelik samochodowy... W nastepnej kategorii wagowej, Kuba wazy juz 16 kg, jest bardzo wysoki, jak na swoj wiek, polowa glowy juz mu wystaje z fotelika, przeraza mnie tempo, w jakim on rosnie... Rozgladalyscie sie juz na za nastepnymi fotelikami?? Macie jakies typy?
 
Kota, my mamy fotelik do 18 kg, a mała waży jakieś 12,5 - 13 kg (sama chodzi i mówi, że "wazi cinaście i pół), więc temat odległy.
Z Kubinka rzeczywiście duży chłopak. Rozumiem, że wyrasta z fotelika do 24 kg. Jakiej macie firmy? Tak z ciekawości....
Prawdę mówiąc liczę na to, że my w swoim będziemy jeździć jeszcze długo, długo. Póki co zagłówek nie jest jeszcze na najwyższym poziomie.
 
No właśnie tak mi się wydawało, ale pomyślałam, że to mało możliwe, żeby dzieciaki już z nich wyrastały! A jednak. Dobrze, że jest Hania, to chociaż wyeksploatujecie fotelik należycie :) Sosnowiczanka, a jak Alanek???
 
reklama
Do góry