reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

makuc, hucznie nie hucznie, u nas chodzi o to żeby się spotkać i uczcić urodzinki, a te baloniki i inne pierdółki to tylko dodatek ;-) więc z tego co czytam to wy też robicie urodzinki :tak: tylko może zrób chociaz Alutce jedno zdjęcie z balonikiem co by ci potem do końca życia nie wypominała że jej dzieciństwo zmarnowałaś :-D:rofl::-p
 
reklama
Własnie mi przyszedł do głowy pomysł na tort- chciałam wymyslic taki,żeby i bratanica mogła zjeść kawalek,a ona taka alergiczna...więc pomyslałam,że może w kształcie butelki z mlekiem?"Smoczek" byłby z galaretki,więc to mogłaby ona dostać,a reszta już normalny torcik- na wierzchu marcepan biały ,różowa kokarda marcepanowa jakby wokół tej "butelki " no i napis ...ale tak sie zastanawiam,czy butelka to nie za "dziecinny" motyw na tak "dorosłą " uroczystość,jaka jest roczek;)????Jak myslicie?Specjalnie przywiązana do pomysłu nie jestem,ale chodzi mi o Kalinkę,żeby też mogła spróbowac,a ona nic,co jest z mlekiem ani jajkami nie powinna jeść...
 
Happy pomysł z butelką rewelacyjny! wcale nie za dorosła impreza wręcz przeciwnie! to byłoby takie "pożegnanie z dzieciństwem" tzn. z tym dzidziowym okresem :-p :-) kurcze gdybym ja miała takie umiejętności...ehh...
 
Happy przepis na biszkopt na kulinarnym ktoś zamieścił, chyba Sarisa :-) chyba że masz swój sprawdzony. Trzymam kciuki za torcik, mam nadzieję że się pochwalisz !!!
 
reklama
Dzięki Dziewczyny,za wsparcie- rozwiałyście moje wątpliwości:):****.Biszkopt mam zamiar właśnie wg przepisu Sariski zrobic.
Alicja,no,nie mów- takie piękne albumy,a Ty mówisz,że talentu do "takich spraw " nie masz,noo,weeee...!
 
Do góry