reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej hej,

ja tylko na chwileczke!

chaiałam niesmiało powiedziec ze od wczoraj biore kwas foliowy-w ramach przygotowan do maluszka!

a teraz zmykam do synka!
 
reklama
no super mordoklejka :)
a ile ma towj synek ? duza przerwe miedzy dziecmi planujecie ?
my Ok. 3lat, a mialy byc 2 tylko
 
Ja tez na chwilke, bo padnieta jestem. Nawet nie wiem co mnie tak zmeczylo, chyba ta zarwana nocka, zachcialo mi sie kalendarzy robic... no i pol nocy spedzilam na wybieraniu zdjec dzidzi i skladaniu w kalendarz. Ale dziadki beda miec niespodzianke na Dzien Babci i Dziadka, bo juz poszly do druku :)
 
cześć dziewczyny

ja porobiłam już wszystkie badania przed ciążowe i mogę się starać o drugie dziecko, tylko czekam aż mąż się zdecyduje jeszcze ;-) mam nadzieję że to nastąpi już niedługo

witam wszystkie staraczki, serdecznie i ciepło
 
A ja przyznam się ze jeszcze nic nie robię... biorę tylko witaminy bo to przy karmieniu piersią jest raczej normalne ale co za tym idzie łykam folik a jak skończę ta paczkę to mam zamiar kopić sobie witaminy z tej samej serii tylko wspomagające zapłodnienie a za 2-3 miesiące będę się starac odstawic Emilke od piersi a jak juz mi @ wróci to zaczniemy starania.... no i oczywiscie porobie badania w miedzy czasie
Pozdrawiam:-):-)
 
A ja przyznam się ze jeszcze nic nie robię... biorę tylko witaminy bo to przy karmieniu piersią jest raczej normalne ale co za tym idzie łykam folik a jak skończę ta paczkę to mam zamiar kopić sobie witaminy z tej samej serii tylko wspomagające zapłodnienie a za 2-3 miesiące będę się starac odstawic Emilke od piersi a jak juz mi @ wróci to zaczniemy starania.... no i oczywiscie porobie badania w miedzy czasie
Pozdrawiam:-):-)

agus a ile ma twoja emilka obecnie, bo na sygnaturze to nie ma jeszcze zabkow :) szybko sie staracie :) gratuluje odwagi!!!
 
josephine- mój synek ma 9 mc i troszke, niestety w moim przypadku starania o niego trwały odsc długo, bo zanim sie udało 3 ciaze poroniłam, tak wiec sumie starania o małego trwały prawie 2 lata-ale poniewaz znamy problem i go oswajamy mam nadzieje ze tym razem pojdzie szybciej....


agus-co to za witaminy wspomagające zajscie w ciąże?? bo nic nie słyszałam! chyba ze myslisz o oleju z wiesiołka....
 
Witam was dziewczyny:)
Nie było mnie troszkę a tu tyle do czytania że hohoho :cool2:

modroklejka współczuje poronień,pewnie dużo przeżyłaś ale jak widac zostało Ci to wynagrodzone synkiem :happy2:
josephine dam znac jak będę coś wiedziała :tak:;-)
kbetina 3 mam kciukasy za owocne starania :tak:
Inkę takie kalendarze to śliczna pamiątka,świetny pomysł :-)
lovely jak @ przyszła czy nie?


u mnie wszystko ok:)
mam weekend także muszę zabrac się za porządki domowe,obiadek itd.
Wczoraj zabukowaliśmy bilety do Polski,także 19 marca lecę do kraju na ponad dwu tygodniowe wakacje :happy2:
Jestem happy
miłego dnia!!!
 
Cześć! ja jak zawsze nauka :/ i brak czasu na neta :( choć pisze pracę na kompie, to kusi cały czas :p

Agnieszka - niee, jeszcze nie ma, ale czuje, że będzie :/ pewno przez te stresy przed sesja mi sie przesunie o kilka dni...
 
reklama
josephine- mój synek ma 9 mc i troszke, niestety w moim przypadku starania o niego trwały odsc długo, bo zanim sie udało 3 ciaze poroniłam, tak wiec sumie starania o małego trwały prawie 2 lata-ale poniewaz znamy problem i go oswajamy mam nadzieje ze tym razem pojdzie szybciej....

ty mordoklejka juz mi sie pomylilo wszystko pokickalo.. piszesz ze masz emilke, o odstawieniu piersi, a tu synek :)
na w kazdym razie dziecie w podobnym wieku co moj synek ( rok i dwa tyg.)
kurcze, tyle razy poonilas!!!! gratuluje odwagi. przy nastepnej ciazy musisz bardzo na siebie uwazac...

u mnie wszystko ok:)
mam weekend także muszę zabrac się za porządki domowe,obiadek itd.
Wczoraj zabukowaliśmy bilety do Polski,także 19 marca lecę do kraju na ponad dwu tygodniowe wakacje :happy2:
Jestem happy
miłego dnia!!!

no tu faktycznie duzo, duzo do czytania, ja juz sie zazynam gubic i myslic forumowiczki i ich dzieciatka :) wybaczcie!!!
ciesze sie ze ejdziesz na wakacje do PL! wyobrazam sobie jak dni odliczasz, ja juz nie moge sie doczekac moich wakacji : lece z synkiem 14 marca na 3 tyg. wkoncu dziadkowie sie naciesza malym, a ja bed ew spokoju pisac prace magisterska
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry