reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez lovely, 5 Grudzień 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Just tak:) W ramach prezentu naślę na nią opiekę po raz drugi:))
    Ja mam ciasto:biszkopt przekładany kremem o smaku krówki:)))
    Właśnie zjedliśmy obiad:pieczone żeberka i kluski śląski(z paczki:)) i za niedługo jedziemy na zakupki do galerii.

Josephine mam taką nadzieję...rano mąż zawiezie ją do szkoły (ponad 20km) a ja polecę do Pani kurator,niech cholerka dzwoni do sądu,mała kończy lekcje przed 13-stą i chcę ją już zabrać!Oficjalnie.

2. josephine- Wersal, jak to pięknie brzmi, mam nadzieje,że kiedyś będzie mi dane zobaczyć Paryż :tak: Piszesz, że Twój mąż kocha swoją prace, a czy mogę się zapytac czym sie interesuje, rzadko zdaża się , by ktos był pasjonatem swojej pracy ... A co do cen, u nas też sa kosmiczne, a to nie wErsal tylko Polska, w mojej okolicy domku malutkiego (100m) wraz z małym ogródkiem ( do 400m) poniżej 600 - 700 tys nie znajdziesz ... A też nam się marzy i oczywiscie małymi krokami dążymy do celu;-)

oliwka - nadal Ci kibicuję w sparwie siostry :tak:

just - spacerek był ??? Bo my byliśmy na spacerku, pogoda sama do tego zachęcałą :tak:

sol - a moja miała urodziny w piatek (tańczyłam na stole - hahahahah ):-D

mama - wróciłaś już ????

gumisia - to by znaczyło, ze miałąś owulkę w 19 d.c ???? Kurde ja to sie juz tak długo staram, a nadal nie mma o niczym pojęcia za bardzooo :happy: ale ja zamot jestem, więc ....;-)

3. reklama
  4. gumisia87

gumisia87 Fanka BB :)

palemka ja obstawiam 16 albo 17dc ale to nie wiadomo, szczyt sluzu mialam15dc testy owulacyjne 15 , a 16 dc rano pozytywny wieczorem negatywny, dzisiaj juz sutki tez odpuscily wiec jakikolwiek okres plodny minal chyba :)

5. just_boogie

just_boogie Mama Pędzącej Stopy

NAGA: jaaasne, że był :tak: siedzieliśmy z Kosmonautą na bulwarze gdyńskim i pochłanialiśmy wit D :-D i książkę :tak: cud, miód, orzeszki :-D a gdzie ciasto obiecaneeeee???????? się pytam????:-D

6. Asionek31

Asionek31 Moderator

oj jak pusciutko tutaj dzisiaj ..
    u nas leniwa niedziela ...

Jos widze masz nerwa ?? :) moze na Lazurowe ?? pieknie i taniej :)

ja sie nie znam , ale jak sie staraliscie w te dni to szanse sa duze i ja mocno za was trzymam kciuki !!!!!!!!!!!! :))))

Oliwka to ja od rana jutro &&&&&&&&&&&&&&&&&&& :))) musi sie udac !!!

Boogi jak po spacerku ?? :)

7. gumisia87

dziewczeta nio juz weekend sie konczy, zapraszamy na pogaduchy :)
    ojj boogie na ciasto mi zrobilas ochote:p
    asionek nie we wszystkie dni, ale sie okazem staram sie nie nastawiac, zeby sie nie rozczarowac:)

8. just - ciasta ni ma ... nie upiekłam :( ... no to kosmonauta się dziś oczytał, a co ciekawego czytał ?

gumisia - no widzisz ja sie nie znam ... ja mniej wiecej zawsze wiem kiedy mam płodny okres, a to potem potwierdza sie na usg, takze tempki nie musze mierzyc, poprostu to wiem, no ale u mnie nie wiadomo w czym tkwi przyczyna, ze do zapłodnienia nigdy nie dochodzi ? w takim razie kciuki za ten cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, który miałaś, oby był owocny w fasolkę :)

asionek - czeeeeeeeeeeeeeeesc :)

9. gumisia87

palemka dziekuje kochana, ja okres plodny tez wyczuwam ale to prawie tydzien wiec rozpietosc spora:) a co z owulka nie wiem jak cos w przyszlym miesiacy podepre sie monitoringiem :)
    aj ja cos glodna jestem a dzisiaj tylko spie i jem :p dobrze ze nikt tego nie widzi :p
    a cala reszta to gdzie?

10. reklama
  11. just_boogie

just_boogie Mama Pędzącej Stopy

ASIONEK: witam, witam o samopoczucie pytam ;-) spacer piękna sprawa, herbatka w knajpce przy bulwarze, wygodne siedzisko i na koniec w nagrodę goffffer :-D

NAGA: mama też nie piekła??? -.^ hihihi żartuję ;-) my człowieki oczytane, teraz aktualnie "Zaginiony symbol" Dana Browna :tak: generalnie książka wczraj od znajomych pożyczona, a dziś już 200 stron nie ma :-D dlatego nazywam to pochłanianiem, a nie czytaniem książek, zresztą ostatnio "połknęłam" 860 stronicową książkę Stiega Larssona w 2 i pół dnia :-D:-D:-D

12. gumisia87

wow boogie podziwiam za to pochlanianie , szok ja bym sie nawet nie zmusila d przeczytanai takiej ilosci :)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum