reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ANIA 77- 77 to Twoj rocznik:confused:ja jestem 79;-)AGNIESZKA dobrze pisze wrazie co zobaczysz 1 kreske to mniejsze rozczarowanie niz na fotelu u gina. przemysl i daj znac gdybys jutro robila-my tu trzymamy kciuki i dobrze Ci zyczymy:tak:

mama to ty rocznuk jak moj F. :)
a co do lozeczka to na êwno trudniej jest ze starszymi dziecmi. nasze kochane wczoraj ok.17 zostalo dyskrentnie wlozone do kojca w salonie :) i nawet sie nie skarzylo, grzecznie poczekalo ;))))))))
 
reklama
Cześć wszystkim tak mój rocznik to super 77 !!!! .
a co do testu to po waszych namowach zrobiłam --- no i szok (krew na papierze ), mimo tych wszystkich książkowych sygnałów to wynik był negatywny .. MOJEJ FASOLKI BRAK .
To trochę przykre ale lepiej wiedzieć niż żyć w nieświadomości .no i mój @ spóżnił się 14 dni .
a normy tego badania są w necie nawet chyba na tej stronie , taki 100% wynik tego badania to < 5 to ciąża .
 
Ostatnia edycja:
Witam się z samego prawie rana:-) Nie było mnie wczoraj i zaraz lecę poczytać troszkę o czym pisałyście:-):-)
Ania77 przykro mi znam to uczucie rozczarowania ale na pewno niedługo się uda zobaczysz;-);-)
 
Czesc dziewczyny,
nadrobilam Was, mialam przerwy i trwalo to 1,5godz
odpisuje:

A to kolejna ciekawa stronka,znalazłam na innym forum :)
[URL="http://*-spam-*/Ciaza/Przewodnik/flicka-eller-pojke.php"]http://*-spam-*/Ciaza/Przewodnik/flicka-eller-pojke.php[/URL]
Hehe znowu wychodzi mi chłopak heheh
Coraz bardziej mysle ze moja cora chłopakiem powinna być, bo w każdym kalendarzu chłopak wychodzi, no ale jest dziewczyna pieluszki zmieniam wiec mam pewność ;)

aniabb77-wszystkie objawy na ciaze a tu szok, ale dobrze ze test zrobilas test, bylam pewna ze jestes w ciazy L dobrze zrozumiałam masz core-Marte-wstaw suwaczek

Ja rodzilam w 42tyg, mala miala 59cm i 3950cm, i jak moja mama się dowiedziała o rozmiarach wnusi to powtarzala mi żebym dziękowała lekarzowi, ze zdecydowal się ciecie zrobil zaraz po przyjezdzie do szpitala, no ale powodem ciecia nie było iwlekosc dzidzi, tylko zagrozenie jej zycia, to wszystko tak szybko się dzialo, teraz to mam dreszcze jak pomysle o tym, najważniejsze ze mala zdrowa i ja szybko doszlam do siebie. Madry lekarz miał wtedy dyżur
 
fajnie,ze jeszcze Mala piersia karmisz:tak:ja teraz tez bede chciala dluzej,zobaczymy jak sie uda;-) dla dziecka lepiej i do formy sie szybciej wraca i kg traci:tak:
Właśnie liczyłam że tak będzie. Moja teściówka mów że jak już się skończy karmić to wtedy mama bardziej traci na wadze choć myślę że to indywidualna sprawa. U mnie było tak na początku przez pierwsze 2 miesiące leciało ze mnie mimo że po porodzie nie zostało mi kilogramów (co nie oznacza że nie pasowało by zrzucić:tak:) potem przybrałam jakieś3-4kg a teraz stoję w miejscu....
Witam jestem i Ja:)
W końcu mam chwilę wolnego :)

Wyobraźcie sobie że na badanie laserem się spóźniłam bo staliśmy ponad 20 min. w korkach :wściekła/y:i moja Pani doktor poszła już do domu także zabieg mam przełożony na kolejną sobotę ehhh...:dry:

A co tu tak cichutko?

A to kolejna ciekawa stronka,znalazłam na innym forum :)
Planowanie płci dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? - *-spam-*
Szkoda że spóźniłaś się na zabieg bo tak to za tydzień trzeba będzie znów się wybrać i czas stracić. Przykro mi z powodu komplikacji co do wyjazdu do PL. No i ja też byłam na tej stronie i jak wpisałam dane jak na Emilkę to wyszedł mi syn a nie córka!!! Więc może pokazuje na odwrót??

Tutaj na forum kiedyś ktoś wkleił link do takiej tabelki co też niby mówi kogo się urodzi no jest to na stronie 37i tam wychodzi mi Emi;-);-) ale to tylko zabawa:-):-)
No i muszę przyznać że bardzo fajny miałyście temat wczoraj i popieram że trzeba sobie czasami urozmaicić i nie tylko lubić się w łóżku:-D:-D Jak się było samemu to się różnie rzeczy robiło a teraz to na razie nie ma jak zaszaleć bo nie wiadomo kiedy Emi się obudzi ;-);-) Przyznam się że mała nas już zdążyła przyłapać parę razy w trakcie gry wstępnej i dupa zbita:baffled::baffled: trzeba było zapomnieć:no: Ale najgorzej jak w trakcie:szok::szok: Ale damy radę zrobić braciszka:-D:-D bo mimo wszystko dalej znajduje się czas na przytulanie:tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tutaj na forum kiedyś ktoś wkleił link do takiej tabelki co też niby mówi kogo się urodzi no jest to na stronie 37i tam wychodzi mi Emi;-);-) ale to tylko zabawa:-):-)
No i muszę przyznać że bardzo fajny miałyście temat wczoraj i popieram że trzeba sobie czasami urozmaicić i nie tylko lubić się w łóżku:-D:-D Jak się było samemu to się różnie rzeczy robiło a teraz to na razie nie ma jak zaszaleć bo nie wiadomo kiedy Emi się obudzi ;-);-) Przyznam się że mała nas już zdążyła przyłapać parę razy w trakcie gry wstępnej i dupa zbita:baffled::baffled: trzeba było zapomnieć:no: Ale najgorzej jak w trakcie:szok::szok: Ale damy radę zrobić braciszka:-D:-D bo mimo wszystko dalej znajduje się czas na przytulanie:tak::tak:

:-D No jak dzidzia jest jest inaczej, no zawsze mozna skorzystac jak np. babcia zabiera na spacer, no a my juz mamy opracowany system gdy mala zasapia w dzien to tak 10min od zasniecia, bo spi wtedy twardo, wieczorem jak juz usnie, no i jak jest pobudka jakas w nocy, i wstajemy razem i mala spowrotem zasnie, to czesto sie mocniej przytulimy i z samego przytulenia robi sie ochota... :-)
 
ehh wy zboczuchy juz takie tematy z samego rana :p

aniabb77-glowa do gory i po @ probujcie dalej :) jeszcze troszke czasu jest zeby zostac mamusia 2011 pozdrawiam :)
 
aniabb77 - przykro mi, że test negatywny :( ale może następnym razem się uda :)

Hehehe widzę temat ciekawy nadal ciągniecie :D a ja kurde wczoraj i dziś celibat, bo jutro egzamin i się z moim nie widzę... ale po egzaminie sobie odbijemy :D
 
witam was:)
Ania lepiej że dowiedziałaś się teraz o braku fasoleczki niż później bo wtedy byłabyś bardziej rozczarowana a tak czekaj spokojnie na kolejny cykl w końcu kiedyś musi się udac :tak:

Ja mam chwile wolnego,wysłałam mojego M do sklepu po odkurzacz bo w trakcie odkurzania normalnie się spalił :tak::wściekła/y: i pół domu tylko poodkurzałam heh:dry:

A po wczorajszej nocy normalnie dziewczyny bosko :happy2::-p
 
reklama
witam was:)
Ania lepiej że dowiedziałaś się teraz o braku fasoleczki niż później bo wtedy byłabyś bardziej rozczarowana a tak czekaj spokojnie na kolejny cykl w końcu kiedyś musi się udac :tak:

Ja mam chwile wolnego,wysłałam mojego M do sklepu po odkurzacz bo w trakcie odkurzania normalnie się spalił :tak::wściekła/y: i pół domu tylko poodkurzałam heh:dry:

A po wczorajszej nocy normalnie dziewczyny bosko :happy2::-p
swietnie kochana moze jakas fasolka wyniknie ;-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry