reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
no wszystko na spokojnie :) w ogole ja sie zastanawiam jak dostane ta prace to czy nie odlozyc tych staranek bo noz widelec sie trafi fasolka od razu to co ja powiem pracodawcy po 2 miesiacach ze w ciazy jestem nie wiem co poczac
jesli chcesz poczekac, to powiedz sobie max 6mies, ale nie dluzej :tak:
Ja bym na twoim miejscu nie przekladala, ale to moje zdanie, zawsze mozecie nie 'starac' sie tylko poprostu kochac sie bez zabezpieczenia, i wszystkim niech kieruje przeznaczenie ;-)
 
reklama
poczekaj jak możesz , dziecko zawsze zdążysz urodzić . tylko nie czekaj jak ja 12 lat bo potem problem , wstać się nie chce no i jajniki nie pracują tak samo .
tylko ze ja tak bardzo chce :)) moze z 3 miesiace sie wstrzymamy po slubie to bym juz z 5 miesiecy popracowala potem zanim zrobimy i sie o tym dowiem :)) i w ciazy tez moge pracowac przeciez ;-)
 
no to nie masz co przekladac xD


jesli chcesz poczekac, to powiedz sobie max 6mies, ale nie dluzej :tak:
Ja bym na twoim miejscu nie przekladala, ale to moje zdanie, zawsze mozecie nie 'starac' sie tylko poprostu kochac sie bez zabezpieczenia, i wszystkim niech kieruje przeznaczenie ;-)
wlasnie tez tak pomyslalam zeby moze nie starac sie az tak strasznie przez te 3 miesiace i zobaczymy wiesz jak bym dostala ta prace to by bylo naprawde super bo tu jest bardzo ciezko o prace i balabym sie ze jak bede w ciazy to mnie zwolni albo ze potem mnie nie przyjmie po macierzynskim i chcialabym miec tez w ogole macierzynski jak co a to chyba trzeba rok pracowac nie wiem
 
Ostatnia edycja:
agnieszka.kk - niezła lipa odkurzaczem :( ale za to miałaś cudowna noc więc humor powinien byc super ;)

asiuasiu1
- to juz zależy czy masz fajnego pracodawcę... ale ja np. bym nie mogła czekać, bo już mnie nosi!! pragnę fasolki najbardziej na świecie!
Ja też chciałam poczekać do slubu, ale jak pomyslę, że to jeszcze ok. 2lat to nie chce tyle czekać!!
 
trochę wam zazdroszczę tych wesel moje było bardzo bordzo dawno temu ....

może któraś zana dokładne wyliczenia tych cykli ,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aniabb77 - a ja jestem przerażona tą cała organizacją ślubu! nie wiem zupełnie jak za to sie zabrać!!
 
to proste zrób jak ja wynajmii kogoś . my pobieraliśmy się 13 lat temu i znalazłam super lokal który się wszystkim zajoł .

najgorsza była sukienka , bo mama moja swoje a ja swoje ,,, jednym słowem bałagan ,,,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
my tylko cywilny w bardzo okrojonym gronie :) ale i tak nerwy sa i jakos przygotowac sie trzeba

agnieszka.kk - niezła lipa odkurzaczem :( ale za to miałaś cudowna noc więc humor powinien byc super ;)

asiuasiu1
- to juz zależy czy masz fajnego pracodawcę... ale ja np. bym nie mogła czekać, bo już mnie nosi!! pragnę fasolki najbardziej na świecie!
Ja też chciałam poczekać do slubu, ale jak pomyslę, że to jeszcze ok. 2lat to nie chce tyle czekać!!

wiesz pracodawca pracodawca kazdy by sie wkurzyl jak by zatrudnil prazonika a tu po 2 miesiacach okazuje sie ze ciaza :sorry2: tak mi sie wydaje przynajmniej potem macierzynskie nie wiem ile to trwa no balabym sie ze mnie zwolni :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry