reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dziękuje :-) jakoś się trzymam ale szczerze mówiąc myślę o dziecku non stop czy jestem w pracy czy w domu i posmutniałam strasznie odkąd się bezskutecznie staramy, mój mąż już ma schizy że on coś źle robi że już mi na nim nie zależ, ale nic mnie nie cieszy tak na max jak kiedyś. Jaszcze 2 lata temu nie chciałam słyszeć o dziecku wierzyłam ze samorealizacja przyniesie mi największą satysfakcje .. nic tak mylnego jak te moje pitolenie:-( az jestem zła na siebie za to co gadałam. Na złość obok mnie panuje epidemia ciąż i każdy pyta i pyta kiedy my...Już mi się nie chce odpowiadać najchętniej bym pogryzła takich ciekawskich. Dziewszyny co wy przerobiłyście za leki czy którejś z was clo pomugł? czy to że owul. się pojawiła po clo to może mnie nastrajać pozytywnie czy mam sobie nie robić nadziei
 
reklama
amalfi to takie bardzo dokładne USG wykluczające wady płodu ;-) Ja robię prywatnie i będę płaciła 200zł dokładnie z płytką i opisem ;-)
lil wyślę Ci na PW mójnr kom i prześlesz zdjęcie a ja wstawię chętnie ;-)
mamuś pogoda dziś masakryczna...ja się zastanawiam do kogo będzie podobna w każdym razie chyba oboje mają nos po mnie bo Tomi ma wielki ;-)
mlodam zarażę z przyjemnością każdą która chce więc lecą ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Wisieńko udanych zakupów ;-)
 
Cześć Dziewczynki kochane :-D

Marcepanku córcia śliczna, taka Maleńka :-) dużo zdrówka dla Was

Lil ja też już Ci gratuluję :-D:tak:

Ja od dziś w pracy, dzieciątko zdrowe :-) więc też już do dzieci do żłobka wróciło :-D

Mama śniłaś mi się dzisiaj, że poznałam Cię w realu ;-):-D

Witam i pozostałe Kobietki Wisienka, Mlodam, Amalfi, Bibik, obie Monie, Ewcia Nagapalma :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Jeśli o którejś zapomniałam to przepraszam i dopisze :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pszczółka dzięki! :)))

Marcepanek córcia śliczna :))) A z tym zdjęciem to nie mam co przesłać, bo właśnie zdjęcia zrobić nie umiem :))
 
marcepanek dzieki za odpowiedz
bibik clo pomoglo tu wielu dziewczynom wiec sie nie martw, ja tez mam nadzieje ze mi pomoze, mam pierwszy cykl na nim wlasnie. Glowa do gory! Tu Ci bedzie z nami razniej!A robilas jakies badania?

pszczolka czesc!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Wszystkim!!!

Lil Gratulacje, super że się udało!!!!

Niestety ja Was tylko podczytuję i teraz znalazłam chwile czasu, aby coś skrobnąć:(((
W pracy sporo roboty, w domu mąż okupuje komputer, a mój laptop nie ma dostępu do sieci:(((

Oczywiście w tym miesiącu pracujemy nad fasolką:))) Biorę kwas foliowy, olej z wiesiołka i castagnus...
i modlę się o mój mały wielki cud, bo lata lecą....
 
pszczółko dziękujemy ;-) a maleńka nie taka maleńka bo ma coś koło 20cm niestety dokładnie nie wiem bo na głowie sobie stała i nie dała się zmierzyć ;-)
 
Witam kochane!!!!:-)
LIL - mówiłam:tak:GRATULUJE SERDECZNIE!!!!! A jesli chodzi o intensywnoisc drugiej krechy to ja jestem mistrzynia bledziochów - wiec spoko!!!!:-DCzekam na zdjatko testu;-)
Kochane dla Was porcja ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:tak::tak::tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry