reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mary cześć:)
Może to i dobrze że taka zajęta będziesz... Takie zajętości sprzyjają fasolkom:))

Wisienka przyzwyczaisz się do wolnego zobaczysz:)) Zwłaszcza jak się zajmiesz urządzaniem mieszkanka:) Wszystko będziesz robić 3 razy wolniej to trochę Ci się zejdzie:-)

Mama jednak hormony bidulko dostałaś:((

Ewcia to jak najbardziej normalne że jak już się raz cos bardzo niedobrego przeszlo to strach pozostaje... Ale wiesz Maciuś napewno czuwa nas Wami i tym razem maluszek będzie z Toba aż do pięknego porodu we właściwym czasie:) Sen piękny:))

Nagapalma ale kciuki sobie potrzymac możemy co???

A ja się czuję jakby mi brzuch spuchł... Nie wiem czy to wzdęcia, zaparcia czy dzidzia poprostu....
A mężuś mnei rozczulił bo zadzwonił i mowi że on juz poczytał o zaparciach w ciązy i to normalne i wymienil mi czego nie mogę jeść i co powinnam zrobić i żebym się nie przejmowala że brzuch boli... Kochany...
Wracam do pracy.
 
reklama
AMALFI- a u mnie nic-laja cholera i oczy sie same zamykaja mimo ,ze tyle spalam...a za monitoring &&&&&&&&&&&& i czekam na wiesci po wizycie-niech pęchole rosną:))

WISIEŃKA- no to jak u Ciebie nie pada to masz latwiej zeby sie wziąć w garść...ja co wstane od kompa to siadam...taka niemoc mnie dopada:))

wypilam kawe i zjadlam 3 pierniki w czekoladzie...musialam uzupelnic poziom cukru :))))

LIL- a Ty gdzie-patrzysz pewnie na II krechy :)))

MARY-BETH- dzieki,tez na to licze ...

MONIA55- no kurcze,niestety dostalam.....;/
 
Kurcze mama ja mam to samo dzisiaj, wstalam teraz zeby umyc podloge i znow usiadlam. Jeszcze firanki do obszycia czekaja, musze sie za to wziac a nie mam kiedy ani sily.
monia55 a meżus to troszczy sie hehe, Taki facet to skarb
 
Mama ja się staram coś w domu zrobić, na krechy nie patrzę, ale za to byłam w kiblu i mam jakiś taki brązowy śluz i kurcze blaszka oczywiście nerw. No nic, grunt to się wyciszyć.

Moja mama teraz u mnie jest i bawi się z wnuczkiem i tylko się ze mnie śmieje, że ja tu ciągle piszę i piszę....Zaraz ją na naszą klasę wpuszczę to znowu przerwa będzie :)))

A Wy tu dziś piszecie jak szalone! Ja nie nadążam, a taka roztargniona jestem, że szok.
 
No ja się wytargałam z łózka. Wypiłam zielona herbatę a kawe zostawiam na potem. Chyba mi lezenie szkodzi bo od razu lepiej sie poczułam z ta głowa. Ale troche łupie dalej tak migrenowo za okiem.
mama nie pada ale wieje masakrycznie i strasznie ciemne chmury.... A przepraszam juz pada(((((
monia pewnie jak juz bede u siebie to bedzie inaczej. tu w tym m sie mecze po prostu.Fajny twój mężuś)))
 
Witajcie dziewczyny ;-)
Ja nadal szoknięta i nie mogę się ogarnąć ;-)
lil_maja pochwal się nam tu tym testem ;-) Gratulację oczywiście :-) A odnośnie tego czy staraliśmy się o płeć to nie robiliśmy nic specjalnego tu raczej postawiliśmy na naturę ;-) Zresztą pierwszy cykl po stracie i się udało i nie w głowie nawet były rozmyślenia czy chłopiec czy dziewczynka. Dla mnie najważniejsze ,żeby było zdrowe...
naga jeśli dobrze doczytałam do testowania się zbliżasz więc kciukasy podwójnie trzymam && && && && &&

Zaraz wkleję zdjęcie dzidzi ,ale jest mało efektowne bo pinda dosłownie na głowie stała. W pierwszej chwili byłam nieco zdezorientowana bo dzidzia tak jakby gotowa do wyjścia na świat...i to niskie ułożenie ,ale szyjka zamknięta i w podwoziu ogólnie OK ;-)
 
MARCEPANEK- cześć -czekamy na fotke Nikolki:))

AMALFI- ANO TO PIONA Z SAMOPOCZUCIEM;/

WISIEŃKA- no dzis ma padac w calym kraju...wiec i do Ciebie doszlo...nie wim czy nie pojdziemy z Domisiem spac jak wroci z przedszkola...

LIL- ja tez bym byla roztargniona:))pozdrow mame :)
 
Ja zmykam się suszyć i do pracy niedługo, więc muszę się póki co pożegnać. Mam nadzieję, że będę miała czas poklikać z pracy. :-)

Miłego dnia!
 
reklama
Witam!!! jestem tu nowa ... 3 cykl biorę clo a od 1,5 roku staramy się z mężem o dzidziusia. . jestem juz taka zrezygnowana chociaż wiem że to niedobrze:-( w 2 cyklu z clo miałam owulacje i ... już miałam nadzieję że coś z tego będzie ale @ przyszła na czas jak nigdy:_( zwyłam się chociaż zawsze wydawało mi się że jestem twarda kobita. poradźcie mi coś podtrzymajcie mnie na duchu proszę zaj... tego potrzebuje.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry