reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzeństwo naszych dzieciaczków

reklama
Coś nikt tu ostatnio nie zagląda. Dziewczyny czyżbyście nie miały planów starania sięo drugiego bobasa?:-D Moje maluchy spały ostatnio razem i stwierdziłam że to ich ostatnia taka noc w jednym łóżku- omal się nie pozabijali przez sen:baffled::szok: Mati oczywiście wędrował po całym łóżku i właził na Magdę a ona ze jej ktoś przeszkadza w spaniu biła go, on ją gryzł, po czym oboje przez sen gadali:no: Mówię Wam istne cyrki- zresztą rano jak tylko Mati wstanie to pędzi budzic Magdę a ona tego nie cierpi bo z niej straszny śpioch jest:tak:
 
Aniu super przyjemnie czyta sie o Twoich szkrabach....:-) zaraz przypomina mi sie jak ja z bratem sie nawalalam...:wściekła/y::-D:-D:-D:-D oczywiscie brat zawsze oberwal...hahahha
 
To może nie do końca o rodzeństwie naszych dzieciaczków, ale jak tak czytam o Waszych dzieciach i o rodzeństwie, to mi się przypomina jedno z moich ulubionych zdjęć z moich kochanym starszym bratem.:-)

Stare zdjęcie: chyba 1984 r., Turcja. Mój tata tam jakiś czas pracował i my częściowo byliśmy tam razem z nim.


 
super ja też mam kochsnego brata - torchę łobuz i maiał trochę problemów ze soba ale teraz jest ok i kocham go jeszcze mocniej
o jak bardzo bym chciała drugiego bobasa le cóż musze trochę poczekać - praca bierze góra .. jakbym teraz poszła drugi raz na ponad rok na zwolnienie to bym nie miał do czego wracać a wtedy z czego utrzymać sie???? och szara rzeczywistości
 
Mamoot super fotka, ale fajowo razem wyglądacie. Pewnie nieźle razem broiliście. Ja mam brata starszego o 14 lat i siostrę o 12 wiec do takiej komitywy było nam daleko. Dobry kontakt mamy dopiero teraz.
 
reklama
Do góry