reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzeństwo naszych dzieciaczków

Aniu milutko się czyta to co napisałaś :"") łezkasię w oku kręci
No i fajnie ze z Madzią wszystko dobrze i ze będzie szła do zerówki :-)
 
reklama
Ja też najbardziej uwielbiam obserwowac moje dzieci to super widok jak Łukasz bawi się z Sandrulą jak ją przytula, podnosi biegnie do niej jak płacze - wzorowy brat

Ale jak Sandra będzie starsza to musze jej poskarżyć że jak była w brzuszku taka maleńka to był chyba 9 tydzień i jej tata z nią rozmawiał i powiedzieliśmy Łukaszowi żeby też dzidziusiem porozmawiał to powiedział:

"Co z pestką będę gadał"
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
hihi ale łukasz zapodał, robawil mnie do łez
Kurcze nie wiedziałm Aniu ze Madzia nie słyszała..... ale cisze się ze teraz wszytsko w porzadku
ja też chcę mieć BRZUSZEK!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem zazdrosna.......:baffled::-)
 
A ja napiszę tylko tyle że dla takich chwil warto żyć i uwielbiam podpatrywać takie widoczki. I powiem wam że czasem zakręci mi sie nawet łezka w oku

img0264dq9.jpg
 
Sumko ale słodziusie zdjecie :). i zazdroszcze takich widoków no to do czasu ;-) bo ja kiedyś ( mam nadzieje ) też bede wklejać takie fotki :-)
 
reklama
Do góry