reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

z wczoraja:

wchodzę na stołek, żeby wyjąc reklamówkę z szawfki. podchodzi julka i sie na mnie patrzy, po czym mówi: mamusiu, nie padniesz???
ja, wzruszona jej troskliwością mówię: chyba nie kochanie:-p
nagle julka znika i po chwili pojawia się z plastrami w rączce i mów:
mamusiu, tela juś moziesz bich bach (przewrócić się):dry::-D


 
reklama
to Ci dopiero opiekuńcza córcia:tak:
szliśmy na cmentarz i opowiadam Ali jak będziemy palić świeczki, a ta się mnie pyta czy będą torciki:-p
 
Ewa- Julka mnie rozczuliła...słodziacha z niej niesamowita:tak:
Bedyta- Ami chciała zdmuchiwac "świeczki" na grobach i nie obyło sie bez obwąchania wiekszosci kwiatków ...już myślałam że zwariuje:-p
 
Ewus, ale masz troskliwa coreczke :tak::-) No i jak ladnie juz potrafi zdanie zlozyc :tak:

Bedytka, Mada, ale aparatki z Alutki i Ami :-D:-D:-D

A ja sie musze zaczac pilnowac z brzydkim mowieniem :baffled: bo ostatnio cos mi spadlo i mowi "o, ciul". Wczoraj Sara sie bawi klockami, zbudowala wieze, ktora sie zwalila, a ta mala cholera na caly glos "ciul, ciul, o ciul" :baffled:

A dzisiaj rano mojej mamie jak weszla do sypialni mowi: "Baba idz, Sala sama tu, sio, tam!" :baffled:
 
hehe no ladnie Sandra - przy dzieciach naprawde trzeba z tym uwazac.. :D :D :D

u nas w domu sie wogole nie klnie ale pamietam kilka miesiecy temu jak mala nagle wypalila z "fuck"
i tez nie wiem skad.. moze ztv? ale na szczescie sie nie powtarzalo juz pozniej :)))

teraz jest skolei na etapie "Oh my god!" zaslania tak smiesznie buzie i przezywa :D ogladalismy terminatora i nawet nie zauwazylismy a ona sie zapatrzyla z nami na film.. cisza jak makiem zasial.. akcja filmu: ta zla postac goni terminatora i dzieciaka.. u nas nikt sie nie odzywa .. cicho cicho a tu nagle Szantusia nie wytrzymala i krzyknela " Oh MY GOD! run! he's coming!!!"

haha myslalam ze padniemy tu :D

no i niestety czasami sie probuje wyklocac o cos czy to z nam czy to nawet z psem :D no i troszke cygani zauwazylam :) no ale poza tym po staremu.. rozgadana na calego:)
 
A'propos uzywania wyrazen nieparlamentarnych, to i u nas sie zdarzylo ostatnio, niestety:no:, i to z pelna premedytacja:baffled:. Ja juz od dawna nie przeklinam w obecnosci Pszczoly, a P. sie stara tez nie bluzgac (przynajmniej wtedy, kiedy ja slysze:-p), ale w zeszlym tygodniu przez 2 dni sie zajmowal Pszczola i chodzil z nia na spacery razem ze swoim kumplem i jego 10-mies. coreczka. No i w sobote, kiedy jechalismy z cmentarza, zwrocilam P. uwage, zeby tak szybko nie jechal, bo wiezie dziecko, a Pszczola dodala :"No, nie zapieldajaj tak tatusiu!":szok::wściekła/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A dzis wstawilam ja do kąta za ciagniecie Gandzi za ogon, a ona :"Jeteś PIMPą, mamko"

A "O bozie!", "Jeziu chiśte" itp. tez czesto uzywa:tak: A jak w sobote sobie poplakiwalam za moimi ukochanymi Dziadkami, to przyniosla mi paczke chusteczek i przytulala sie, mowiac: "Kocham cię, mamko, ajowju":tak:
 
reklama
Dominique az mi świeczki staneły w oczach , jaka ta twoja Pszczółka kochana...


z niecenzuralnymi wyrazikami to kobitki uważajcie, choć nie powiem ze nie uśmiałam sie jak poczytałam o tekstach Waszych pociech:)))))))
 
Do góry