reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

reklama
teraz siadamy przed kompem i hasło: co nowego u Pszczoły?:-D dominique prosimy częściej:-p
 
I jak tam nasi mali mowcy? ;-):-)

Sara wczoraj siedzi przystole w kuchni, na zewnatrz zaczyna robic sie ciemno:
- Zacina się noć. Cieba iść spać, zieby się dobzie wyspać :-pJak dobzie się wyśpię to sibko Hela i Kazik psijedzie :-p
(wiedziala, ze dzisiaj rano moi dziadkowie maja przyjechac:-))
 
pytam dzisiaj Aluty:
- gdzie Ci te paznokcie tak szybko urosły?
a Aluta:
- na deszczu.....
 
A moja Paulina rzuca łaciną :baffled::baffled::baffled::-:)-:)-(
Dzisiaj na zakupach w BIEDRONCE nam uciekła,P ja złapał i prowadzi do mnie a moja laska co...???
O kulwa,no!!!:baffled::baffled::baffled::-:)-:)-(
Zrobiłam sie bordowa i nie wiedziałam co mam zrobic.Wziełam ja za rękę i udałam że nic nie słyszałam(pomyslałam,ze zwrócenie jej uwagi ja nakręci) ale nie wiem czy dobrze zrobiłam???:-(
 
Milenka ma bzika na punkcie MiniMini i po obejrzeniu kolejnego odcinka "SamSama" wzięła za moją ładującą się komórkę i zasymulowała rozmowe tel z tatą:
"Witaj tato! Dzwonię z innej planety:-D:happy:
 
reklama
Do góry