reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

dominique.p

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2005
Postów
1 746
Ponieważ coraz więcej Sierpniaczków komunikuje się już werbalnie, zakładam nowy wątek, aby zapisywac Ich osiagniecia w tej dziedzinie:tak:, szczegolnie te najzabawniejsze:tak::-D:-D:-D:-D

To na poczatek Pszczola, ktorej sie paszcza nie zamyka:baffled:;-):-p

Z dzisiaj: Siedze z nia na kolanach przed kompem i ogladamy "in the night garden" (rewelka btw -polecam:tak:). Pszczola odpycha moje rece ("mamo nie cimaj, nie cimaj!"), na co ja: "Musze cie trzymac, bo spadniesz na twarz i co wtedy bedzie?"
Pszczola: "Bolało"

:-D:-D:-)

I drugi jej tekst dzisiejszy: zorganizowala herbatke podwieczorkowa dla lalek i misia. W pewnym momencie mowie, zeby zbierala zabawki, bo zaraz kapiel. A ona do zabawek: "Posie pańtła, konieć ziabawy":-D:-D
 
reklama
ha ha Pszczoła jest rewelacyjna z tekstami:-)
dominique chyba ten wątek będzie na razie tylko Wasz:tak:
a "dobranocny ogród" leci na cebebies (polsat) super jest:-)
 
Moja mala dzis bawi sie bawi i nagle zauwazyla u siebie na bluzeczce plame... pewnie z soku czy cos i wypalila : "What the heck is that!!!?" :D

Albo uwielbia ostatnio pukac do drzwi toalety gdy zalatwiamy potrzeby fizjologiczne ja albo mm i pytac: "How you doing Tata/Mama?" :D
 
My to sie dlugo na tym watku pewnie nie pojawimy :-p
Pszczola jest niemozliwa :-D:laugh2::-D W zyciu bym nie powiedziala, ze ona ma niecale 2 latka! Super! :tak::-)

Szantusia tez widze rozkrecona na calego jezeli chodzi o gadke i do tego dwujezyczna jest :-):-):-) Gratulacje! :-):tak:
 
Bawilam sie z Pszczola w "picie herbatki",a ze dlugo to trwalo niemilosiernie, to katem oka podczytywalam sobie gazete. W pewnym momencie Pszczola "przyciela", ze nie bawie sie z nia z takim samym jak ona entuzjazmem i powiedziala: "Mamo, posie uwage. Bawimy telaź, nie citamy":zawstydzona/y:;-):-D


Kilka dni temu tez Pszczola towarzyszyla mi w porannych ablucjach i zadzwonil dzwonek do drzwi. A ze bylam w tzw. rosole, mowie cicho do pszczoly "To pewnie listonosz, ale nie otwieramy". A Pszczola w tej sekundzie sruuu, wyleciala w lazienki, podbiegla do drzwi wejsciowych i na cale gardlo zaryczala "Posie pana, nie otjelamy!":-D:-D. Normalnie przypał miesiaca...;-):-D
 
Pokazuje Pszczole slubne zdjecie moich rodzicow (z 1975 roku btw;-)), na ktorym moj ojciec wystepuje w wielkich czarnych rogowych okularach (i zajebistej muszce w grochy:-p:-D) i pytam: "A kto to Majesiu?". Spojrzała na mnie jak na glupia jakas:-p i z pelnym przekonaniem odpowiedziala: "Haly Poteł":-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
:-D:laugh2::-D:laugh2::-DHahaha, nie no, Pszczola bije wszystkich na glowe! :-D:laugh2::-D Dominique, Ty ja powinnas do jakiejs agencji malych talentow wyslac! :tak::-D:tak:;-)
 
reklama
Do góry