reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Pobolewanie podbrzusza jest związane z powiększającą się macicą, jeśli nie towarzyszą temu żadne inne objawy i nie boli bardzo mocno to jest ok [emoji6] trzymam kciuki za piękny przyrost, o której będziesz miała wyniki? [emoji4]

Ja dzisiaj miałam rano doła emocjonalnego, nie wyspałam się, nic mi się nie chciało. Ale świadomość, że przede mną 4 dni wolnego dodała mi sił [emoji16] mam nadzieję, że jakoś przetrwam ten dzień, chociaż wolałabym leżeć w łóżku [emoji849] a jeszcze po południu gości mamy...

Ja mam wolne 5 dni teraz i mam nadzieje ze w końcu odpocznę! Czuje się mega zmęczona fizycznie, ciagle bym leżała w łóżku [emoji23] mam nadzieje, że mimo gości też odpoczniesz i poleniuchujesz trochę [emoji8]
Wyniki niby po 18, ale pewnie będę po 16 tak jak ostatnio.. trochę się boje [emoji33]
 
reklama
Ja mam wolne 5 dni teraz i mam nadzieje ze w końcu odpocznę! Czuje się mega zmęczona fizycznie, ciagle bym leżała w łóżku [emoji23] mam nadzieje, że mimo gości też odpoczniesz i poleniuchujesz trochę [emoji8]
Wyniki niby po 18, ale pewnie będę po 16 tak jak ostatnio.. trochę się boje [emoji33]
Generalnie już mi lepiej, nie wiem co to za kryzys był przy wstawaniu [emoji16] goście z dziećmi małymi, więc jestem przeszczęśliwa [emoji3059]
Będzie dobrze, nie stresuj się [emoji6] czekam z niecierpliwością na wynik razem z Tobą [emoji123]
 
Witam dziewczyny! :)

@Olineekg trzymam kciuki za betę!

Ja dopiero wstałam. Obudziłam się ze strasznie spuchniętym oczami[emoji85] Doła mam okropnego, ale biorę się w garść, są większe bóle na świecie.

Właśnie w wiadomościach mówią o tym, ze 3 letni chłopiec chodził po parapecie na 7. piętrze :o
 
Witam dziewczyny! :)

@Olineekg trzymam kciuki za betę!

Ja dopiero wstałam. Obudziłam się ze strasznie spuchniętym oczami[emoji85] Doła mam okropnego, ale biorę się w garść, są większe bóle na świecie.

Właśnie w wiadomościach mówią o tym, ze 3 letni chłopiec chodził po parapecie na 7. piętrze :o
O masakra... Takie historie zawsze przyprawiają mnie o gęsią skórkę. Szok i niedowierzanie, że takie historie w ogóle mają miejsce [emoji849]
 
Wiesz na żywo też inaczej to wygląda ale jak zobaczyłam to coś po 2 min od zalania to trochę nadziei mi wzrosło ale staram się nie nakręca bo wiem że jeszcze kupę czasu do @ jest [emoji23]
 
Cześć dziewczyny! O 5 rano wiozłam do Katowic teściów na pociąg bo jadą nad morze, teraz siedzę w kolejce na bete.. chyba nigdy się nie wyśpię [emoji20][emoji20] boli mnie dziś strasznie brzuch i w głowie tylko czarne scenariusze.. wczoraj miałam termin @ i ciagle chodzę zaglądam czy na pewno nie przyszła..pogoda też nie sprzyja, jest tak brzydko i deszczowo, że wskakuje do łóżka od razu jak wrócę! (Ale wcześniej wstawię sobie do gotowania rosół- mogłabym jeść codziennie tak mnie wzięło [emoji23])
Jak Wy się macie? [emoji6] miłego dnia! [emoji8]
Hej laski, Ty już pewnie po badaniu, ja dopiero dotarlam do labo, ku mojemu zaskoczeniu kolejki nie ma więc w pół godziny powinnam się wyrobić:) nie robiłam rano testu już, bo mam dziwne szczęście, że mbie oszukują:p dzisiaj po 15 będą wyniki :)
 
Dziewczyny, taki post wstawiłam na grupę porady prawne, dam Wam screen, bo chyba najłatwiej będzie przeczytać. Normalnie krew mnie zalewa. Ja wpadam w strasznie skrajne emocje, kiedy ktoś mi pieniądze zabiera (co od wczoraj mocno chyba widać[emoji23]), dlatego jestem zbulwersowana. A może Wy wiecie coś na ten temat?
IMG_0680.JPG
 
reklama
Dziewczyny, taki post wstawiłam na grupę porady prawne, dam Wam screen, bo chyba najłatwiej będzie przeczytać. Normalnie krew mnie zalewa. Ja wpadam w strasznie skrajne emocje, kiedy ktoś mi pieniądze zabiera (co od wczoraj mocno chyba widać[emoji23]), dlatego jestem zbulwersowana. A może Wy wiecie coś na ten temat?
Zobacz załącznik 1009882
Będę u męża za godzinę to co zapytam bo mieliśmy podobną sytuację
 
Do góry