reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozpakowany PAŹDZIERNIK 2016 <3

reklama
Ale cudeńka, gratulacje!


eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png

iPad
 
Aria ja uwazam ze bez komentarzy byłoby lepiej.
Dodajemy inf o porodzie, przebieg porodu i zdjecia mozna dodawac z czasem w tym samym poscie, edytując go, dopisujac date.
Nie chodzi o to ze ja z Papcia bede na 405 stronie tylko ze inne dziewczyny beda na 200 stronie i tam bedzie trudno dotrzec.
Gratulacje mozna pisac w wiadomosci prywatnej, mozna klikac "łąpka w góre" "kocham to" czy "super"
 
no wlasnie tak chcialam ... po prostu ten temat zmienie na gratulacje ;)
a z lista zaloze drugi :) ale to tylko czas znajde :)
postaram sie wieczorem albo jutro :)
 
Tekila ale nie tak. Bo się bałagan zrobi i nikt nie będzie się mógł niczego doszukać. .. stąd będzie osobny temat do gratulacji a osobny z danymi po rozpakowaniu...
Przykładowo ty urodzisz dasz nam znać ... wiadomo że każdy będzie gratulowal ale lepiej ci będzie ro znaleźć w odpowiednim temacie bo tu twój post się po prostu zgubi jak będziemy w jednym temacie prowadzić posty z porodówki i gratulacje :)


 
Tekila, juz nie zwalam winy na Arie zeby nie musiala sie tlumaczyc . Moze pisac nie potrafie, ale z czytaniem nie mam problemów. Temat zalozony z pierwszym postem, sugestie co do zalozonego tematu mozna bylo pisac na pw do moderatora, a nie zrobic z tematu nastepny ogolny z wszystkimi problemami, tak jak to robimy teraz :)
JASNO bylo tez napisane (przynajmniej ja głąb zrozumialam) zeby gratulacje skladac w osobnym watku, a tu pisac date, wage, itd
Bedziemy chcieli miec jakis porzadek to wszystko spadnie na jedna osobe , bedziemy pisac pw i zawracac glowe , komus kto tez czeka na porod i szykuje wyprawke.
Kto sie dostosował ?
A wiekszosc z nas to rozumiem Ty ?
Mozesz zalozyc temat z komentarzami...dla wiekszosci.
 
reklama
Do góry