reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych maluchów.

Pysia, fuuuuuuuuuuuj:shocked2:, to coś jak kutia:-D.

O tej gęsinie był program z Bosacką, i ponoć gęś, która uważana jest za tłustą, w rzeczywistości to bardzo zdrowe i wartościowe mięso, bez antybiotyków, zapychaczy, witamin, polepszaczy itp:tak:. Dlatego zakupiłam w Lidlu:-D
 
reklama
Edyta bleeeeeeeee nie ;D tego to w życiu bym nie zjadła, kutia wygląda jak stado robaków ;D
Moczka wygląda tak
9k=

W sumie to ja jem tylko moczkę w wykonaniu mojej mamy ;D bo ta od teściowej jakaś taka nie smaczna mi była :zawstydzona/y::-)
 
Pysia, co to moczka:szok:???
A gęsina ma ponoć mniej cholesterolu niż kaczka i kurczak, ma mniej tłuszczu od kurczaka:baffled:. Czyli jest bardzo zdrowa??? Lenko, wypowiedz się:-)

No, no to ja czekam co z tą gęsiną ;D

Dziewczyny przeceniacie mnie :-D ja wiem tylko, że na 100% kupny kurczak jest najgorszym drobiowym pomysłem jedzeniowym dla dziecka ze względu na to, że faszeruje się je paszami w których jest wszystko no i podobno najlepszy jest indyk, kaczka i gęś, ale znowu kaczka i gęś podobno ciężkostrawne są, więc koło zamyka się wokół indyka :-D ja spróbowałabym tej swojskiej kaczki czy gęsi ;-)ale to jest moje zdanie ;-)
 
No to nie wiem jak Edyta ale ja spróbuję z tą kaczką i gąską ;D

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to zjedzenie na rękach było chyba jednorazowym wyczynem ;/ teraz już jej nie pasuje a nie jadła nic od 15 ;/
 
Lenko, dajesz dobre rady:-).

Pysia, maja je królika kupowanego w sklepie i kurkę od mamy. Na początek dam gęsinę, ale jeszcze nie teraz za jakąś chwilkę:-).

A może twojej Damie pić się chce? Moja panna też czasami tak ma, najpierw wypije wode a za chwilkę je mleczko:baffled:.
 
Dziewczyny, jak podać Małej banana? Jesteśmy po jabłku i chciałabym podawać inne owoce (nie słoiczkowe). Mogę banana, prawda? Rozgnieść na papkę? Jakie jeszcze mogę podawać jako deserek? Cytrusy odpadają z tego co wiem...
 
Lopop, tak, tak, tylko odrobinkę:tak:.

Coleta, moja Karolinka ma uczulenie na banana, niestety:baffled:. Ale podawałam jej skrobanego łyżeczką:-). Cyba można brzoskwinie, morele, winogrono, mam fajną książkę co można podawać w poszczególnych miesiącach ale to jutro sprawdzę bo nie chcę się tłuc;-).

No wymyślate masz jak nic:-D. A może po tatusiu:-D:-D:-D? Czy tatuś poukładany:szok::-D?
 
reklama
Do góry