reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój psycho-fizyczny naszych pociech

Mada, Sara tez do mnie przybiega jak cos przeskrobie i przeprasza: "Psieprasiam mamusiu, będę juś gziećna" :-p
Albo sama siada do kata i wtedy wiem, ze na pewno cos narobila ;-)

A jak tam w ogole z mowa Ami?
 
reklama
słodkie dziewczyny:-):-):-) Alka raczej nie ma za co przepraszać, ale i tak często mówi psieplasiam, bo to w stół wejdzie, to w ścianę... i też przeprasza:-p ona o wszystko pyta czy może, np. stoi goła przed brodzikiem i pyta czy może wejść:-D
 
Bedytko, masz kochanskie dziecko :tak: i jakie ulozone :tak::-)
Sara tez czasami pyta np. czy moze zabrac ulotke albo czy moze usiasc - ale to jak w sklepie gdzies jestesmy, tak to nie pyta tylko robi swoje :-p
 
Sandra- z mowa Ami nadal kiepsko, byłam już u laryngologa(pisałam na samopoczuciu) aparat mowy ma w porzadku, słuch też...jeszcze idziemy do laryngologa do centrum pediatrii bo wole miec wiecej opini (choc wydaje mi sie że ta jest trafna);teraz mamy akcje poszukiwawcza dobrego logopedy- trudna akcja:dry:
może i panikuje ale wolałabym aby zaczeła mówić zanim pójdziedo przedszkola i widzieć ze jej "niemowa" to lenistwo a nie jakaś poważna wada, wiec nie bede za rada pediatry czkac az skończy 4 lata bo później mozebyc za późno:no:
 
Mada, mnie sie wydaje, ze z Ami wszystko gra, tylko troche jest przyblokowana i jak pusci to buzia sie jej nie bedzie zamykac :tak:;-) ale rzeczywiscie lepiej skonsultowac to u lekarza, zeby miec pewnosc, ze jest wszystko w porzadku :tak:
Do lata Ami na pewno sie rozgada :tak:
 
mada o logopedę zapytaj w przedszkolu albo poradni pedagogicznej:tak: moim zdaniem to ona ma czas jeszcze, ale masz rację, lepiej dmuchać na zimne:tak:
 
Bedyta- w Naszym "olbrzymim" sosnowcu aż dwie poradnie:baffled: ale jedna z nich wydaje sie byc ok. i nawet u nich na stronie pisze ze czekanie aż dziecko zacznie łaskawie mówic to głupota i nalezy dziecku pomóc jak sie tylko może.jutro do nich dzwonie:tak:
a jutro szwagier załatwia mi przez swojego lekarza "dobrego" laryngologa:tak:
 
I jak tam Mada, poumawiane wszystkie wizyty? :tak:

A ja sie musze pochwalic, ze Sara sama uklada w ciagu kilku minut puzzle 30 elementowe :tak: :-) Wiem, ze np. Alutka ta sztuke opanowala juz jakis czas temu :-) (mala zdolniacha)ale Sara dotychczas ukladala puzzle 15 elem. :-)
 
reklama
Do góry