reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój psycho-fizyczny naszych pociech

Mada, boska ta twoja corcia:-D:-D
Dominique, tylko sie cieszyc ze zdolnosci Pszczolki:tak::-)

u nas kroloja dwa wierszyki "wlazl kotek na plotek" oraz "w pokoiku na stoliku", mloda konczy za mnie zdania, z tym,ze gdy kotek stluk jajeczko to jest bach, a gdy caluje tata mame to jest cmok;-)
 
reklama
Redaktorka, to jeszcze troche i Maja bedzie slowami konczyc wierszyki :tak: Wazne, ze rozumie ich tresc :tak::-)

Sara strasznie lubi "idzie rak nieborak..." - chichra sie przy tym jak glupia, no i "wazyla myszka kaszke" :-):-):-)

A w ogole to juz 2 razy zadziwila mnie Sara jedna rzecza - byla u nas moja babcia i zle domknela furtke zabezpieczajaca przed wychodzeniem do przedpokoju, Saa bawila sie w pokoju, a ja robilam cos w kuchni. W pewnym momencie przyszla do mnie do kuchni, wziela za reke, zaprowadzila do furtki, pokazala paluszkiem i powiedziala "nie" :tak::tak::tak: Cale szczescie, ze nie wyszla! :szok:

A wczoraj poszlam z nia do pokoju mojej siostry, bo tam ma drugi sklad zabawkowy ;-):-) I tez zle drzwi zamknelam, wiec Sara jak podeszla do nich i okazalo sie, ze wystarczy popchnac, zeby sie otworzyly, zawolala mnie tym swoim "eeee" i pokazala paluszkiem, ze drzwi sa niedomkniete :tak::-):tak:
Chyba sie przyzwyczaila juz do zamkniecia ;-):-D;-)
 
Mada hihi Twoja corcia jest niemozliwa :-)

Sandro widzisz jaka masz madra coreczke! :-) dorosleja te nasze pannice co??? :-)

moja z kolei za wszystko.. najmniejsza rzecz dziekuje :-D sam jej poda butki do ubrania ta "dziekuje" mleczko - dziekuje hehe :-D

a wlasnie mi wykrzykuje baja baja bo teletubisie jej wlaczylam :D
 
Domiska, ale grzeczna dziewczynka z Szantusi :-):tak: A w jakim jezyku mowi dziekuje? Po polsku czy po angielsku?

Sara tez krzyczy bajba, baja albo ba (jak sie jej nie chce za duzo mowic ;-):-)) jak chce albo widzi bajke w tv ( a szczegolnie Teletubisie wlasnie ;-))
 
Sandro Szantusia ostatnio dziekuje po polsku wszytskim :D choc "thank you" tez mowi :d
chyba jej sie ostatnio bardziej spodobalo polskie dziekuje :D i dobrze:p

a Teletubisie ruleeeez:d sama je lubie hehehe :D
 
sandra- jaka ta sarunia mądra i kochana:-D:-D

domiska- szantusia mnie zadziwia... nie dość, że po sobie sprząta, to jeszcze jak grzeczna:-D:-D
 
Sandra- no to Sarka mądra dziewczynka , dba o wszystko nawet za mamusie;-)

u nas jak Ami idzie spac to musi być wszystko wyłączone...wyłącza tv (nawet jak K. oglada to ja to nie obchodzi) i kaze gasic światła wszedzie(oszczedna sie znalazła), dopiero idzie do sypialnie i zamyka z trzaskiem drzwi:-pwtedy można włączyć tv bo ona ma ta satysfakcje ze wszystko wyłączone i może sie spokojnie połozyc spać:tak:
a ja mam juz po wyżej uszu Clifforda:baffled:
jezeli jej nie włącze a dvd jest zastawione ze sama nie da rady to przynosi kolorowanke z cliffordem ciagnie mnie do pokoju i pokazuje na clifforda i dvd:confused:
nie gada ale tak kombinuje ze zawsze czego chce to dostanie

dopiero teraz dałam małej kubek aby sama piła bo wcześniej oblewała wszystko wokół wiec odciągałam ten moment ile mogłam:zawstydzona/y:
dla Was to pewnie już codziennośc ale dla mnie powód do dumy ze dziecko samo pieje z kubka
no i chodzi i szpanuje że pije sama z kubka niekapka, teraz czy jej sie chce pic czy nie to i tak przyłazi po wode wiec chyba z 10l na dobe wychłepta:baffled: a dzis poszła z nim spać:-p
 
Mada, Piotrus tez duzo pije, bo pozniej moze sam wstawic kubek do zmywarki. Pije na potege! :-D

I w koncu zapamietal, ze nie wolno mu grzebac w proszku do prania. Dzis powiedzial: "Posiek siam nie, mama tak". Ciekawe czy ta wiedza przelozy sie na posluszenstwo i faktycznie nie bedzie otwieral szafki z proszkiem?
 
reklama
Dzis powiedzial: "Posiek siam nie, mama tak". Ciekawe czy ta wiedza przelozy sie na posluszenstwo i faktycznie nie bedzie otwieral szafki z proszkiem?


hehe...no proszę, jaki ten piotruś grzeczniutki:-D

mada- moja julka jeszcze nie radzi sobie z niekapkiem:zawstydzona/y::zawstydzona/y: na leżąco- owszem, ale żeby na siedząco chciała sobie sama potrzymać... nic z tego:no: dlatego u nas w dalszym ciągu butla w obrocie, ewentualnie soczki (leony) ze słomką.
 
Do góry