reklama

Ruchy dzidzi

Temat na forum 'Archiwum październik 2011' rozpoczęty przez apita, 10 Wrzesień 2011.

1. apita

apita Początkująca w BB

Hej Dziewczyny.
    Powiedzie jak jest u was z odczuwaniem ruchów waszych dzieciaczków bo ja zaczynam popadać w paranoję.Czy wasze dzieciątka też tak mają że są dni kiedy są bardzo aktywne a są takie dni że kopną od czasu do czasu i to tak delikatnie że prawie nie czuć. Martwię się czy na pewno jest wszystko w porządku. W środę byłam na wizycie u gina zbadał maluszka i powiedział że jest wszystko ok. powiedział że jak mam jakieś wątpliwości to mam położyć się na boku i liczyć ruchy. Ma ich być co najmniej trzy na pół godziny. Jak jest u was? Czy wasze dzieciątka kopią non stop, czy mają leniwsze dni?

2. ilonka26

ilonka26 czekając na cud

u mnie też tak jest, że raz bobas jest bardziej aktywny, a raz mniej, wszystko zależy od dnia. Kopie ogólnie cały dzień, ale z przerwami, nie non stop, bo musi mieć też czas przecież na spanie, średnio co 3 godzinki moja mała się budzi i wtedy daje czadu na wszystkie strony, raz mocniej a raz bardzo delikatnie. Najbardziej aktywna jest wieczorem i w nocy, bo jej harce mnie czasem budzą, a nad ranem kopniaczki są delikatne, bo widać że w dzień więcej odpoczywa :)

3. reklama
  4. Magda_Mr

Magda_Mr Fanka BB :)

Moja mala tez ma rozne dni... Raz rusza sie wiecej raz mniej. Zdecydowanie budzi sie popoludniami i wieczorami :-) a bywaja dni kiedy kopie czy rusza i wypycha sie caly czas :tak: aaha i zdarza sie, ze nie czuje jej a jak siade i patrze na brzuch to widac, ze sie rusza, tylko jakos delikatniej pewnie :tak:

5. jagmar

jagmar Fanka BB :)

Ja też tak mam. Są dni kiedy mała jest bardzo aktywna a są dni, że jest spokojniejsza i wtedy ruchów jest mniej.

6. Herbata

Herbata Fanka BB :)

mnie moja dzis tak skopala ze zeber nie czuje :dry:

7. Asionek31

Asionek31 Moderator

moj rusza sie non stop .. ale czasami ma dni lenia , a wsumie moze nie lenia tylko jakos tak sie uklada , ze ja go prawie nie czuje ...
    mysle , ze jak czujesz ruchy to najwazniejsze !!
    gorzej jakby przez dluzszy okres sie wogole male nie ruszalo nic a nic

8. Klementinka

Klementinka Fanka BB :)

ja ruchow nie licze ale nie sadze zeby moj maluch ruszal sie srednio 3x na pol godz.
    sa pory w ciagu dnia gdzie spi i sie nie rusza z 2-3 godz a potem dokazuje tez kolo 3 godzin
    ogolnie rusza sie duzo, Jas natomiast ruszal sie mniej, z nim tez lapalam schizy bo potrafil poruszac sie tylko 3x w ciagu dnia
    no i urodzil sie leniuszkiem

9. Kiniutka

Kiniutka Fanka BB :)

U mnie też tak różnie bywa. Generalnie Mała jest aktywna kilka razy w ciągu dnia, głównie po jedzeniu albo większym wysiłku. Ale czasem są takie dni, że kopie niemal bez przerwy. Ostatnio natomiast tez mi stracha napędziła bo w ogóle jej prawie nie czułam. Ale wykumałam, ze to przez to, że miałam wzdęcia i brzuch napompowany amortyzował jej ruchy. A jak mi sie "przeluźniło" to wszystko wróciło do normy. Czasem jest tez tak, że nie czuję ruchów a je widzę, albo czuję dopiero jak przyłoże rękę. CZasem Mąż jak mnie dotyka to mówi, że czuje, że kopie a ja tego nie czuję. Także to strasznie różnie bywa. Generalnie mam sposoby, żeby córcię rozruszać, ale nie zawsze działąją i wtedy mam stracha. Ale w końcu Mała zawsze się ruszy i staram sie już nie denerwowac, bo przez to jeszcze mniej ruchliwa sie robi.

10. reklama
  11. agnus_81

agnus_81 Fanka BB :)

mam dokładnie tak jak ty chociaż przez ostatnie kilka dni dziolka daje fajne kopy:-)

12. elifit

elifit Fanka BB :)

ja już wiem kiedy ma stałe pory snu i czuwania, np wieczorami nie śpi a rano tak.. tak co 3h zasypia, ciekawe jak po porodzie ;-)

Poleć forum