reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzisiów

witaj Frutisek :)

silunia tylko się nie denerwuj, przyjdzie czas i na Ciebie :) to pewnie dziewczynka - taka delikatna, nie chce przeszkadzać mamusi za bardzo
Joaś napisała, że Marcinek kopał a Karolcia była grzeczna :) może to jakaś prawidłowość?
 
reklama
silunia rybko nic sie nie denerwuj, :)jak zacznie kopac to sama będziesz chciała zeby przestał :).jak ci skopie żołądek albo wątrobę
;D
witaj FRUTISEK
 
wiem , ze to zabrzmi dziwnie , ale chcialabym juz poczuc tego kopniaka , nawet takiego w zoladek tylko zeby sie upewnic , ze bobas ma sie dobrze .....dobra juz nie panikuje ....ale dzieki mimo wszystko , buziaki dziewczyny :-*
 
Frutisek witaj w sierpniówkach.
A co do ruchów to rozumiem, że czują je sierpnióweczki, które już kiedyś rodziły, ale te niedoświadczone, to trochę nie rozumiem. To znaczy fajnie, bo Wam zazdroszczę, tylko, że pierwszy ruch pozwala określić precezyjniej datę porodu, a wy to jakoś szybko poczułyście. Sama nie wiem jak to w końcu powinno być.
 
Ja nigdy wcześniej nie rodziłam i czuję nie tyle samo dziecko, co jego plumkanie w wodach.Ginekolog powiedział, że to normalne, bo skoro dziecko się rusza to porusza wodami... a że się porusza to widziałam na własne oczy na usg :) Generalnie po wczorajszym badaniu wyszło, że rozmiar dziecka a przewidywalna data porodu prawie idealnie się zgadzają (różnica jednego dnia). Tylko, że to kiedy tak naprawdę małe się urodzi to i tak wielka tajemnica, bo nie ma nic pewnego na 100%

Ja myślę, że to kiedy kobieta poczuje ruchy dziecka to cecha indywidualna. Kobiety, które już rodziły zapewne wcześniej są w stanie skojarzyć, że to co czują to ruchy... Ja na początku miałam wątpliwości, czy to faktycznie to, ale przed ciążą takich plumkań w brzuszysku nie miałam, więc co to by było innego jeśli nie poruszająca się dzidzia?
 
:laugh: :laugh: :laugh: jeju ile dziewczyn mnie Wita....Dzięki! ale jestem szczęśliwa....jesteście kochane.!!a ja czuję wieczorami nasuchuję....i trzymam ręce na brzuchu..i raz mi się przeleja na prawo i naprawdę wtedy takie stwardnienie mam np.po prawej stronie.....i znowu coś dziwnie mi...i znowu w innym miejscu....napewno każda z was to ma....ale kopa jeszcze nie dostałam... ;D
 
A ja chyba w końcu coś poczułam, pierwszy raz przedwczoraj, czyli 28 lutego - 18 tydzień i 6 dzień. No i dzisiaj, tak dłużej. Odczułam to jak, takie smyranie od środka, bąbelki w brzuchu i nie było to burczenie z głodu, więc chyba dzidziuś. ;D
 
reklama
Do góry