reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka 36 tc

Lillyxx

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2020
Postów
46
Witajcie
Dziś zaczęłam 36 tc maluch nigdy nie był mega aktywny żeby nie dawał spać czy kopał po żebrach ale na bieżąco go czuje, dziś jest tak mega leniwy a ja przez to mega zestresowana
Tak wiec staram się wychwycić każdy ruch mój lekarz mówił ze 4 ruchy na 1h jest ok i w zasadzie tyle nalicze ale więcej to już średnio 😞 czy u was tez się zdążają/ zdążały takie leniwe dni ?
 
reklama
Podobno trzeba zjeść coś slodkiego i się polożyć na boku ale szczerze to ja już pod koniec ciąży jechałam jak mnie coś takiego zaniepokoiło na ip. Tak w razie wu;)
 
Musisz zwrócić też uwagę , że większe dzieci też już dłużej śpią , zaobserwuj czy codziennie mnie więcej o tej samej porze spada aktywność, zapisuj kiedy jest ruchliwe, a kiedy mniej bedizesz miała zarys, kiedy ma drzemkę dłuższą 😊
 
Witajcie
Dziś zaczęłam 36 tc maluch nigdy nie był mega aktywny żeby nie dawał spać czy kopał po żebrach ale na bieżąco go czuje, dziś jest tak mega leniwy a ja przez to mega zestresowana
Tak wiec staram się wychwycić każdy ruch mój lekarz mówił ze 4 ruchy na 1h jest ok i w zasadzie tyle nalicze ale więcej to już średnio 😞 czy u was tez się zdążają/ zdążały takie leniwe dni ?
Możesz pojechać na KTG jak Cię to martwi
 
Ja w 36 tygodniu ciąży pojechałam do szpitala, bo całą sobotę nie czułam ruchów... Okazało się, że wszystko dobrze, tylko dziecko ma leniwy dzień. Duże i nie chce mu się tyle ruszać. Ale panikowałam mocno, a w sobotę to nikt na samo KTG nie chciał mnie przyjąć, dopiero na 3 dni do szpitala xD urodziłam w 41 tygodniu, zdrowe.
 
Do góry