reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

@marcysiaa83 no widzisz!! Super wiadomosci przynosisz. A teraz przepros coreczke, że łzy wylewalas i stres jej zapewnialas :) to moze zacznie Cie smyrać po brzuszku :)
 
reklama
Nerwy odpuściły, przeprosiłam moją Niunię za taką dawkę stresu i.... wczoraj dała znać o sobie :-D Tak miedzy 23.30 a 24 nie mogłam usnąć i się wierciłam, i jak się położyłam na plecach z reką na bzuchu to poczulam trzy porządne kopniaki/wypchnięcia. Szkoda, ze mąż spał, bo na pewno by je poczuł. Później jeszcze się Niunia przekręciła kilka razy i cisza. Ale teraz już będę spokojniejsza :rofl2:
 
Marcysia! W Tobie całą moją nadzieja ;-) kończę 18ty tydzień,a kopiakow Zero...:-( na szczęście jutro wizyta i zobaczę co z moim Bąbelkiem....mam Nadzieję,że wszystko ok....
 
Dziewczyny nie martwcie się. U mnie rozpoczął się właśnie 22 tydzień, a pierwsze konkretne ruchy poczułam jakoś chyba w czwartek. Były to takie delikatne pukania od wewnątrz. Z dnia na dzień są coraz mocniejsze, a dziś nawet mąż poczuł je przez swoją dłoń :-)
 
Apolinka na pewno wszytsko bedzie dobrze, tak jak u mnie ;) Ja to z nerwów po ścianach i suficie chodziłam :baffled: DZis znowu nie czuje na razie, albo może się nie wczuwałam, ale przynajmniej jestem spokojna, bo widziałam na usg, że niunia się wierci :tak:
 
Mówią że do 26tc powinno się poczuć ruchy... :) wiec nie ma co panikowac jeszcze... podobno wieloródki szybciej mogą poczuć czy tez osoby szczuplejsze... ja jestem w drugiej ciazy a dopiero teraz czuje kopniaki :)
 
Dziewczyny, ja po tym jednym odczuciu w ppniedziałek w nocy, do dzis nic nie czuję.... Ale leniuch ta moja Niunia!!!!! Staram sie nie martwić, bo przecież na usg widziałam serduszko i widziaąłm, ze sie rusza. Cierpliwie muszę czekać do 31.07 na usg polówkowe...
Apolinka, a co u Ciebie? Jak po wizycie?
 
Marcysiu, u mnie po wizycie też ok, co prawda miałam tylko dopochwowe usg, bo gin mierzył szyjke itp,ale Młody Sie ruszał i serduszko biło,wiec jestem w tej samej sytuacji co Ty :-) wczoraj wydawało mi się,że poczułam jakiegoś kopniaczka...ale sama już nie wiem czy tylko mi się wydawało...czekam dalej :-)
Jakieś te nasze Maleństwa leniwe :p
 
reklama
marcysiaa83 nie martw się:* pamiętaj, ze stres wpływa na dzidzie! a poza tym denerwując się nic nie zmienisz.. ja zawsze jak tak mi siądzie coś, coś mnie dręczy to sobie tłumaczę, że moje zamartwianie się nic nie da! nie możesz sfiksować i chcieć codziennie chodzić na usg;) wdech i wydech:tak:
 
Do góry