reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki dzidziuniów

reklama
Juz sie nie moge doczekac tego pstrykania w brzuchu jakto czytam ;D A to dopiero poczatek 3-go miesiaca ::)
 
A tak apropos ruchow maluszka to mam w domu stary stetoskop od cisnieniomierza i ostatnio ciagle nasluchuje co tam w brzuszku slychac ;D Wydaje mi sie ,ze cos tam sie dzieje bo to zupelnie inne dzwieki niz pracujace jelita.To takie pukanie i chlupotanie raz z jednej strony raz z drugiej :D ;D
 
A wiesz Aneczka, ja się właśnie dzisiaj zastanawiałam, dlaczego jeszcze nikt nie wymyslił jakieś sprzetu dla przyszłych mam, który umozliwiałby nam w domciu podsłuchiwanie bicia serca i innych odgłosów:) I od razu same wiedziałybysmy czy z dzidzią ok:)
 
No wlasnie to fajna rzecz tak dzidzi posluchac ;D polecam kupienie stetoskopu pewnie nie jest to takie drogie ;)
 
Kurcze, ale Wam zazdroszczę... Ja to tam nic nie czuję. Conajwyżej obiad z poprzedniego dnia mi się w jelitach przelewa... A juz sie nie mogę doczekać!!!
 
nie martwcie sie dziewczyny, na pewno cos poczujecie, z reszta to jest cos tak subtelnego, ze czasem sie trudno zorientowac, ale to jest takie jakby delikatne pukanie od srodka, cos zupelnie innego niz obiadek z poprzedniego dnia ;) ;) ;)
ja przez dwa dni wlasciwie nic nie czulam, ale mialam troche stresow, a wczoraj wieczorem male sobie niezle fikalo jak zasypialam :laugh:
juz odliczam dni do nastepnej wizyty u lekarza!nie moge sie doczekac, zeby zobaczyc jak malenstwo wyglada :D
 
Cieszę się że też to czujecie bo wydawało mi się że chyba coś sobie uroiłam, że to jeszcze za wcześnie. U mnie nie jest to jakieś regularne czasami przez 2, 3 dni nic nie czuję, ale za to jak zacznie to konkretnie. To takie fajne uczucie takie bąbelki, bardzo delikatne muśnięcia. Ale myślę, że z dnia na dzień zaczną przybierać na sile i już niedługo zaczniemy czuć solidne kopniaki. Już nie mogę się doczekać :laugh:
 
reklama
Mój maluszek dziś rano przed śniadankiem dał mamusi znać, że jest głodny. No i pewnie nieźle przykopał ale ja poczułam tylko delikatny dotyk, jakby mnie dotknął motylek a nie dzidziuś. A teraz śpi słodko bo się nie rusza...a swoją drogą te dotykanie-ciekaw czy to nóżkami czy łapkami a może dupeczką malutką...ciekawe...chciałabym go chociaż zobaczyć przez skórę. A o przytuleniu nawet nie marzę..
 
Do góry