reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki dzidziuniów

u mnie bez zmian, glowka przy serduszku..a malenstwo caly czas sie probuje przekrecic i nie moze, przyjmuje pozyje poprzeczna i koniec...az mi go szkoda..
matka natura go kieruje glowka na dol a on nie moze....
a wierci sie na wszytkie strony....najbardziej wypycha glowke.... :) :) :)
brzuch mi caly faluje i zaczyna to troche bolec...
 
reklama
no u mnie wczoraj malutka tez sie wiercila tak ze myslalam ze mnie rozerwie od srodka! tez pomyslalam ze moze chce sie przekrecic glowka w dol a juz pozno jest na to i ma malo miejsca i nie moze... ale dzisiaj na usg okazalo sie ze jest glowka w dol!!! dzielna dziewczyna jednak jakos sie ulozyla i mam nadzieje ze juz tak zostanie! jestem z niej dumna ;D tylko zeby znowu glowy mi w watrobe pchac nie zaczela bo wyjdzie ze sie ciesze przedwczesnie...
 
Marzenko jak główką w dół jest to podobno już się nie przekręci bo główka najcięższa- tak położna nam mówiła :)
 
Malenstwo moje tak sie wczoraj krecilo, napinalo mi brzuch ze myslam ze sie przekrecilo...ale dzisiaj obudzialm sie z glowka przy serduszku....
Biedny nie moze sie przekrecic a ja nie moge mu pomoc....
 
Moj maluszek jes juz główką w dół od 31tyg ale ostatnio zauważylam jak by sie maluch miej wierci nie wiem czy to jest spowodowane ze spieszy mu sie na swiat i jak bylam na badaniu 9 maja to lekarz powiezial mi ze czuje juz główke a ostatnio mi brzuszek twardnieje i mam skurcze które trwaja kila sekun i puszczaja boje sie ze ja bede u lekarza 7 czerwca jeżeli oczywiście wczesniej nie urodze :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: to moze byc tak ze pojade do szpital dzisiaj stwierdzilam ze jak bedziemy jechac do lekarza to wezme torbe ze soba bo wszystko sie moze zdarzyc
Dzisiaj byli u nas znajomi i powiedzieli mi ze brzuszek to mi sie strasznie opóścił zreszta tak mi kazdy mowi ze to juz chyba na dniach bo brzuszek jest nisko boje sie ze bede sama w domu a zaczne rodzic i co wtedy bedzie :laugh: :laugh:




 
Mnie..i rodzinie, znajomym wydawało się, ze takze brzuszek mi opadł..ale ja juz wiem, ze w moim przypadku wszytko zalezy jak i gdzie Mała połozy głowkę..badz jak sie wypnie:)- bo wczoraj w kościele myślała, ze oszaleję..miałam wrazenie, ze zała znajduje się na górze od zebra do żebra..i uciska na przeponę..oj cieżko było mi usiedziec (stac super- gdyby nie bolące nogi:(
 
Rusalko ja ostatnio w kosciele poprostu caly czas siedze, wogole nie wstaje bo mi slabo - rozwalam sie jak duze babsko i mam ludzi gapiacych sie gdzies :D

Postanowilam tez do konca ciazy chodzic do kosciola w soboty - krotka msza i nie ma tloku, ksiadz mowi ze mam robic tak jak mi wygodnie wiec chyba to czasu rozwiazania bede praktykowac soboty nie niedziele :)
 
Rusalko..ja sie dzisiaj zastanawialam wlasnie..jak to jest przy ulozeniu miednicowym....chyba nam brzuszki nie opadna...bo opadaja wtedy gdy glowka wejdzie do kanalu rodnego...chyba ze do tego kanalu wejda nam posladki - ale lepiej nie...zapytam lekarza w czwartek...


Moj maluszek tez sie wierci na calego.....caly czas sie probuje przekrecic, brzuch mi napina maksymalnie az boli....
 
reklama
Mój maluszek też wierci się na całego, a zwłaszcza w czasie skurczy. Chyba mu wtedy niewygodnie ;D ;D ;D Wypina wtedy pupę raz z jednej raz z drugiej strony ;D I czasami zaczyna mi w brzuchu tak dziwnie trzepotać jakby chciał się cały rozprostować ;D Swoją drogą to musi mu być teraz strasznie niewygodnie i ciasno :(
 
reklama
Do góry