reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ryzyko ciąży

Dołączył(a)
31 Sierpień 2017
Postów
6
Witam, jest to pytanie dot. ryzyka ciąży. Czy w sytuacji, gdy miałam na ręku spermę, po wymyciu i wytarciu ręki (dość niedokładnie, bo ręce były lekko wilgotne) i przypadkowym dotknięciu swoich części intymnych przy załatwianiu się istnieje ryzyko ciąży? Czy mogły znajdować się jakieś śladowe ilości plemników? Działo się to w dni płodne. Okres dostałam, trwał raczej tyle ile miał trwać, w pierwszym dniu leciało sporo krwi, lecz potem mniej. Naczytałam się, że niektóre kobiety maja krwawienia w ciąży, więc nawet ten okres mnie nie uspokaja. Czy mogłoby to być tzw. plamienie implantacyjne? Dziękuję z góry za odpowiedzi.
 
reklama
Rozwiązanie
Widzę drogie panie że uwielbiacie się pastwić nad takimi osobami a wystarczyłoby nie odpowiadać na pytanie albo porostu odpowiedzieć że jest to niemożliwe
A jeżeli pytanie zadała młoda osoba to naprawdę wasze odpowiedzi są bardzo wychowawcze zachęcają młodych i niedoświadczonych do tego by w razie potrzeby pytać te dojrzałe i jakże doświadczone osoby Życzę wszystkim miłego dnia
reklama
Skoro jesteś taka pewna to po co pytasz? A potem negujesz nasze odpowiedzi ? smaruj do gina na usg. Mysle ze 6 tydz ciazy jak byk :)

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
Pytam, bo oczekiwałam poważnej odpowiedzi, której jak na razie nie dostaję, jakby się nie wydawało od dorosłych kobiet.. I do Pani wiadomości, przez chociażby petting można zajść w ciążę. Właściwie można zajść przy każdej sytuacji, kiedy sperma miała styczność z pochwą. Stąd powtarzam cały czas moje pytanie, czy na wilgotnych rękach zostają plemniki. Tylko tyle- złośliwości może sobie Pani zostawić dla siebie ;)
 
Dziewczyny odpusccie brak słów. Niby ten wątek jest smieszny, zabawny ale trzeba autorce współczuć braku niewiedzy, wyobraźni.

Autorko ciąża odpada w stu procentach i na prawdę, przeczesz internet to sie sporp dowiesz. Pozdrawiam
 
reklama
Widzę drogie panie że uwielbiacie się pastwić nad takimi osobami a wystarczyłoby nie odpowiadać na pytanie albo porostu odpowiedzieć że jest to niemożliwe
A jeżeli pytanie zadała młoda osoba to naprawdę wasze odpowiedzi są bardzo wychowawcze zachęcają młodych i niedoświadczonych do tego by w razie potrzeby pytać te dojrzałe i jakże doświadczone osoby Życzę wszystkim miłego dnia
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry