reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ryzyko?

purpose

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Luty 2017
Postów
21
Witam, zaczęłam panikować. Do miesiączki zostały 3/4 dni, a mnie w ogóle nie bolą piersi co występowało zawsze 10 dni przed miesiączką. Jedyny kontakt jaki miałam to petting podczas którego mogło dojść do przeniesienia preejakulatu na palcach, chociaż wątpie. Zaczęłam schizować, ponieważ nie czuję żadnych oznak nadchodzącego okresu. Wiem, że to głupie ale czy możliwym jest, że mogłam zajść w ciążę? :zawstydzona/y:
 
reklama
Rozwiązanie
Kolejny dzień bez @. Testu nie zrobiłam, bo najbliższa apteka była zamknięta, a następna kilka km dalej. Rozmawiałam z chłopakiem, uspokajał mnie, że nie możliwe, ale nic nie pomogło. Jedyne co by mnie uspokoiło to ta miesiączka. Wiem, że jestem głupia, ale to, że wyrzuce z siebie te wszystkie myśli trochę pomaga. Nie wiem co mam ze sobą zrobić. :(
reklama
Poprostu masakra! Moze dla swojego spokoju lepiej zrezygnowac z jakichkolwiek zabaw skoro problem pojawia sie co miesiac
Widze,ze ktos mnie uprzedzil z taka odpowiedzia.
Jesli nie jestes gotowa na dziecko, nie wspolzyj. Takie jest moje zdanie. Zawsze mozna "wpasc". Nawet uzyqajac tabletek antykoncepcyjnych, spirali, czy prezerwatyw. Zawsze jest jakis procent, nawet minimalny,ze cos nie zadziala. Dlatego uwazam,ze osoby, ktore nie sa gotowe zostac rodzicami powinni przemyslec swoj pomysl rozpoczynania wspolzycia, tym bardziej,gdy sa nastolatkami.
Po co sie tak meczyc co miesiac, schizowac, stresowac...?

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj powinnam dostać miesiączkę. A tu nic. Zamiast niej jest sporo kremowej wydzieliny. Nie boli mnie nawet brzuch. Nie wiem co o tym myśleć. Wiem, że nie ma możliwości, bo już mi to wyjaśniłyście i no jak ciąża z palca... Ale trochę mnie to niepokoi. Jak myślicie.. Jaka może być tego przyczyna?
 
Dzisiaj powinnam dostać miesiączkę. A tu nic. Zamiast niej jest sporo kremowej wydzieliny. Nie boli mnie nawet brzuch. Nie wiem co o tym myśleć. Wiem, że nie ma możliwości, bo już mi to wyjaśniłyście i no jak ciąża z palca... Ale trochę mnie to niepokoi. Jak myślicie.. Jaka może być tego przyczyna?
Za głęboko palca Ci wkłada i uszkadza szyjke. Petting jest rakotworczy, zrobi Ci się nadzerka szyjki macicy i Ci usuną. Jeszcze trochę i będziesz bezplodna:confused2:
 
Akurat w temacie płodności jestem obojętna, ponieważ mi na niej nie zależy, nie chcę mieć dzieci i moje stanowisko w tej sprawie się nie zmieni. Zastanawia mnie to czemu jeszcze nie dostałam miesiączki. Zawsze dostaję ją w 26/28 dniu cyklu. Mija 28 a ja nie mam żadnego objawu, że miałaby się ona niebawem zjawić.
 
reklama
Akurat w temacie płodności jestem obojętna, ponieważ mi na niej nie zależy, nie chcę mieć dzieci i moje stanowisko w tej sprawie się nie zmieni. Zastanawia mnie to czemu jeszcze nie dostałam miesiączki. Zawsze dostaję ją w 26/28 dniu cyklu. Mija 28 a ja nie mam żadnego objawu, że miałaby się ona niebawem zjawić.
Może najprościej byłoby wybrać sie na wizyte kontrolną do ginekologa i przede wszystkim nie zabierac się za żadne sprawy związane z seksem z zerową wiedzą w tym temacie? :)

p19ucsqvtl0t5hgc.png
 
Do góry