reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

uwielbiamy z Pepco ubranka, sa tanie i sliczne.. szkoda, ze ich strona jest kiepska i ze nie da sie zamawiac przez internet.. dla malenstwa kojec jest przydatny, u nas akurat dostalismy supermami ale przyda sie kazdy, ktory zapewnia dziecku poczucie bezpieczenstwa
 
reklama
Dziewczyny, może ktoś poszukuje fotelika 0-13 (Air Concord) 320 zł. Za nowy zapłaciłam 650 zł. Wybrałam go za to, że otrzymał maksymalną liczbę punktów w testach bezpieczeństwa. Jest super lekki 2.9 kg. Odbiór osobisty. Warszawa ImageUploadedByForum BabyBoom1447777600.803415.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1447777600.803415.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1447777600.803415.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 217
Ja mam praktycznie wszystko po synku, tylko wozka mi brakuje, ale nie bede szalec i wydawac na wozek 2tys tylko zadowole sie nawet uzywka w dobrym stanie. Tyle, ze chce spacerowke z miekka gondola i takim schodkiem dla starszego dziecka.
 
Trochę otrzymałam ciuszków od siostry, na większe zakupy jeszcze przyjdzie pora :) bo wykupiłabym chyba wszystkie sklepy - tyle jest pięknych ubranek. Kupować pewnie będę w Pepco, Reserved - bo gatunkowo mają bardzo dobre produkty, smyk też ale ich ceny są baaardzo wysokie jedynie co to przecenki :D
 
Nowość do wyprawki!
Dziewczyny jeżeli mogę wam polecić nowość to wypróbowałam ostatnio emolient do kąpieli i krem ochronny przeciw odparzeniom od 1 dnia firmy Allerco. Jestem z nich bardzo zadowolona, nie brudzą one ubrań, szybko krem się wchłania. Jest dużą konkurencją jeżeli chodzi o słynny krem na S. Odparzenia jeżeli już się pojawią to szybko znikają a po kąpieli w emoliencie skóra dziecka pozostaje na długo natłuszczona i nie trzeba używać dodatkowych oliwek czy balsamów
 
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
reklama
Ciuszki, ciuszkami ale potrzebować będziesz trochę też sprzętu :/
Ja używałam gruszki do noska :) w pierwszych miesiącach, termometr ja kupiłam taki jak w szpitalu mieli a później sprezentowałam bratowej :) a niech służy też i innym.
Jakieś nożyczki malusie do paznokci bo szybko rosną :) żeby sie maluszek nie podrapał
Dla mnie ważnym elementem w domu było dobra cyrkulacja powietrza i nawilżenie ojjj tak i to mi zapadło w pamięci bo mąż poszedł na łatwiznę i od razu kupił dwie rzeczy :)
Chciał się przypodobać a poszedł na łatwiznę :) jak każdy facet :D
Kupił mi laktator i nawilżacz firmy drcare linki podam później :)
Laktator super sprawa ależ mi pomógł jak myślę większości kobietek tutaj i odziwo wyszło mężowi z tym nawilżaczem :)
Już podaje namiar na sprzęt :)
Laktator: Link do: Laktator Fidi 2.0 – DrCare
Nawilżacz: Link do: Nawilżacz powietrza Aeri 2.0 – DrCare

Powodzenia :)
 
Do góry