reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

reklama
Agi to mrowienie jeśli czujesz codziennie to kto wie może to już dzidziuś się pocichutku dobija.
Z każdym tyg. powinnaś coraz bardziej wyczówać maleństwo ;)
 
No a u mnie wiosna nie tylko była na dworku,ale i na buźce :laugh:
No i kot miał dzis dla mnie mily dzień ;) siedział na moich kolanach,co nie zdarza mu sie często,a ja to tak lubię.
Martwi mnie ten duszący kaszel,bo żeby pójść do alergologa,to muszę wcześniej wziąść skierowanie od swojego lekarza,a ja nie mam za bardzo czasu,żeby pójśc do niego....
a bywa okropnie.Zastanawiam się czy fruwa już cos w powietrzu? na żebym od tego mogła mieć alergię? sama nie wiem...
do poniedziałku musze wytrzymać,bo wtedy trafie chyba do lekarza.
Dobrej nocki i kolorowych snów kobietki ;)
 
Edi ty masz kaszel a jak katar ale taki że już nie moge :p

Od początku ciąży mnie męczy ale wyczytałam że to tzw katar ciążowy i zdarza się!

Myślałam że mam na coś alergię ale nigdy nie miałam z tym problemów :p

No i męczę się cały czas!! :-[
 
Widzicie dziewczyny nigdy nie może być tak bez choroby.
Człowiek chucha i dmucha na siebie i nic z tego a lekarstw nie zabardzo!!!
I znów ładny dzień, dzisiaj rano zbudziła mnie moja Martynka wielkim płaczem.
Skleiły jej się oczy,całe w ropce,pierwszy raz to jej się zdażyło.Nie wiem musze coś jej kupić na te ślipka.
Ja nigdy nie miałam z tym problemu za to mój mąż mówi że pare razy jak był mały mu się zdażyło.
A to dla mnie nowość!
 
ja nadal chora, zaraz wybieram sie do lekarza, może dostane w końcu antybiotyk to sie wyleczę. Dziś też mam w końcu odrebrać wyniki testów, łał juz sie denerwuje.
mamaoska spróbuj małej przemywać oczka herbatką z rumianku, jak moja była mała to czasem sie jej tak robiło, od wiatru, i rumianek pomagał.
 
Jesteśmy już z Krzysiem i Maleństwem po wiosennym spacerku. Coś mnie zaczyna pobolewać główka. Naszczęście mnie nie mączą ani katar ani kaszel - ODPUKAĆ-

Jak usypiałam Krzysia to tak sobie myslałam jak bedzie wygladało nasze życie za roczek?
 
reklama
Edi! Olcha już pyli i jeszcze coś ale nie pamiętam. Jak się o tym dowiedziałam to sięzdziwiłam ale ja chyba też mam na coś alergię bo zwylke o tej porze roku mnie dopada katar i lekkie przeziębienie. :)
Megi! Ja też się zastanawiam jak będzie to wszystko wyglądało za rok z dwoma maluchami. Czy dam sobie radę?? Mam nadzieję... oby tylko moje maleństwa były zdrowe...
 
Do góry