reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie u wrzesniówek

Dziewczyny mam do Was pytanko!
Czy któraś z Was miała problemy z wysypką na stopach. Bo ja mam wrażenia, że ta wysypka u mnie powstała wraz z opuchlizną i strasznie swędzi. Może coś na to dobrego i skutecznego znacie?????
 
reklama
Winia a może masz uczulenie na krem którym smarujesz stópki, o ile używasz... albo na mydło?? Ja tak miałam z Kubą po kremie przeciw rozstępom
 
Ja mam taką małą wysypke na lewym ramieniu, z tyłu
troszkę swędziała ale zanika, tylko malutkie strupki od drapania zostały ;D
nie wiem od czego była ::)
 
Właśnie że używam stale jednych kosmetyków i nic nie zmieniałam w ostatnim czasie.

Dlatego jestem zdziwiona i nie wiem od czego.
 
Bo czasami w ciąży uczulają nawet kosmetyki które stosujemy od lat i nugdy nam nie szkodziły... tak to już w tym błogosławionym stanie bywa
 
Ja to się boję że jak zacznę rodzić to nie zauważę tego :o
Że nie będę wiedziała czy to skurcze czy nie?
 
Izis jak Cię porządnie zacznie brzuch boleć to będziesz wiedziała. ;) Nie denerwuj się bo masz jeszcze dużo czasu. 40 dni to baaaaaaaaaaaaardzo długo :)
 
Może to dość dziwne ale ja się tego porodu jakoś wogóle nie boję - chociaż należę do osób, które u dentysty na fotelu bez znieczulenia nie usiądą :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Może to dobre nastawienie mam po szkole rodzenia, gdzie nas raczej nie straszyli. Wychodzę z założenia, że skoro tyle kobiet przez to przeszło to ja też dam radę i wcale nie będę gorsza od innych ;D ;D ;D ;D ;D
 
A ja mam dosyć tej cholernej zgagi :mad: mam ją praktycznie na okrągło w przerwach gdy napiję sie Maloxu troszke przechodzi.Powtarzam sobie tylko że już niedługo oj niedługo :)
 
reklama
Winia ja mam identyczme nastawienie, ale na szkole rodzenia nie byłam


Izis tez mam ten problem
przed ciążą nie wiedziałam co to jest zgaga a teraz potrafi zamęczyć
odpukać... od kilku dni spokój

spróbuj wypić szklankę mleka jak się pojawi
albo weź renie, mi to pomaga
czasami na długo
czasami nie.
 
Do góry