reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie u wrzesniówek

reklama
KK nie martw się ja też się czuję jak słonica ale obiecałam sobie ;D ze do momentu powrotu do pracy wrócę do swojej wagi a to wypada na marzec. Dużo pracy do wykonania
 
Cześć milena. ja przytyłam 12 ale mam zamir zrzucić 17.

Poczytaj sobie wątek jak rosną bo tam wpisujemy swoje rozmiary i naszych dzieci
 
Milena 8 i czujesz się nieporadnie ?
Ja mam 13 na plusie i czuję się wobec tego nieporadnie do kwardatu, chociaż nie wiem czemu ostatnio odkąd przestał mnie boleć kręgosłup nie przesadzam z narzekaniem, bo wiem już jak naprawdę może bolec...
 
cieszę się póki jeszcze mogę brzuchem, bo wkrótce go nie będzie a już tak mocno się przyzwyczaiłam do kopniaków w żebra. Będzie mi tego tańczonego brzucha brakować.
 
Ja się pocieszam tym, że moje koleżanki przytyły w ciąży po 30 kg, a mi jeszcze do tego poziomu dużo brakuje. ;D
 
reklama
Daj spokój 30kg to zdecydowanie przesada i też niedobrze dla dziecka,trzeba się jakoś ograniczyć ::)
Moja koleżanka w ciazy przytyła 40kg i wygladała nie muszę pisać chyba jak :p i niestety dużo po ciąży już nie zrzuciła mimo karmienia cycem....
 
Do góry