reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

mloda1 wiesz tylko jakoś tak łatwo się generalizuje że matka małego dziecka to zaraz zwolnienia lekarskie i jakieś tam, a jak są chłopy które nie lubią pracować i też często chorobowe to nik nie generalizuje że chłopy nie lubią pracować

Państwowe przedszkole prawie 400 zł? Czad coraz bardziej mnie moje bezrobocie dołuje......

A w związku z wiosną wczoraj mojego Misiak spróbowałam wozić w spacerówce, był zachwycony, tylko mu oczyska chodziły.
 
reklama
Jaimis mysle, ze jakby facet bral czesto zwolnienia lub by nie przychodzil, to by go zwolnili :) nie mowie, ze Ty taka jestes, ze zaraz bedziesz siedziec na zwolnieniach, po prostu mowie jak sa odbierane teraz mlode Mamy :)
Katerinka ostatnio mi kolezanka mowila, ze szukala przedszkola prywatnego dla swojej siostrzenicy, to znalazla najtaniej za 1000 zl ;/ to jest juz lekka przesada :eek:
 
ceny przedszkoli tylko rosna,tylko szkoda ze nam kasa nie przybywa :-)

dzisiaj w dzien dobry tvn bylo o tym szymonie,i jak dla mnie to rozgrywka miedzy rodzicami:wściekła/y: NIE POTRAFIA SIE DOGADAC TYLKO BLOTEM OBRZUCAC,i odbija sie to na dziecku,dziwi mnie tylko fakt ze ojciec nie zabral go jeszcze do siebie,skoro tam tak zle u matki i dwa KASA CO NIE KTORYM ODBIJA, LEPIJE MIEC MNIEJ I ZYC SKROMNIEJmiec mniejsza chalupe i zyc z dziecmi w spokoju,,,,,takie moje zdanie

u mnie wiosna na calego nareszcie
 
No wlasnie, ceny rosna i rosna, ale 1000zł jako minimum za przedszkole to juz naprawde szok!! U nas jak Katerinka mowi, od 400 mozna cos znalezc ewentualnie. A czesto te punkty przedszkolne kase biora, a nic szczegolnego nie oferuja. Ja chyba sama otworze kiedys przedszkole o ile bede jeszcze mogla patrzec na dzieci za te pare lat :)

carlaa ja sie podpisuje pod dziewczynami - babka jakis przekret robi albo to niedouczona sluzbistka. Jak masz ojciec nn to oczywiscie ze jestes samotna!! A gdybys przykladowo, zostala zgwalcona, i chciala urodzic dziecko to co? Tez bys nie byla samotna?? Nikt kto nie jest wpisany w akt nie ma obowiazkow rodzicielskich, wiec nie wiem co roi sie w ich glowkach.

Ja wczoraj bylam z Mloda na zajeciach gimnastycznych - pierwsze grupowe zajecia mojego dziecka! Zupelnie nie byla w stanie zakumac ze powinna robic to, co inne dzieci i to co pani mowi :) No ale byla w grupie najmlodsza - prowadzaca mowila nam zeby sprobowac jeszcze kilka razy, bo moze sie wdrozy a jak nie to poczekac :)

Teraz mam wolne bo nie ma dziecka, ktorym sie zajmuje i o ile nie cieszy mnie to ze wzgledow finansowych, o tyle potrzebowalam troche odpoczynku - ostatnie kilka tygodni zameczylo mnie totalnie. I powinnam robic badania do magisterki, ale cos nie moge sie zabrac...Mlodej kupilam szczepionki i bedziemy sie szczepic!

a poza tym kombinuje co z drugimi urodzinami zrobic - moja cudowna szefowa (po prostu lepsza mi sie nie mogla trafic :) - zxaproponowala ze moge zrobic w przedszkolu kunderbal jesli chce. A ja chce, ale mam problem co zrobic wtedy z doroslymi - bo jakos trzeba ich zorganizowac zeby sie nie wynudzili. A tam nawet nie beda mieli pelnowymiarowych krzesel zeby usiasc :)
 
jaimis jak sie nie myle to gdzies w poprzednich postach pisalas ze wiesz ze cie zwolnia zaraz po macierzynskim bo masz kontrakt (ja ci pisalam bys sobie obnizyla etat wowczas matka jest chroniona przed zwolnieniem przez rok. ale niewiem czy to dziala w kontrakcie)
ja myslalam ze ty sie widzialas z szefem i ustaliliscie cos, myslalam ze jestes ugadana z szefem ze cie niezwolni skoro sie przeprowadzalas do innego miasta.
tak to juz jest ze kobieta w ciazy traktowana jest jak tredowata tak samo kobieta z malym dzieckiem. jakby nie przepisy nie ochrona to moment by wywalali z pracy...
trzymam kciuki bys znalazla prace

ravenalka mnie szczerze powiedziawszy męczy siedzenie w domu z dzieckiem. to nie dla mnie. nie jest ze mnie typowa matka polka. mam nadzieje ze uda mi jak najszybciej pojsc do pracy, czego i Tobie zycze
ile ci jeszcze studiow zostalo?
 
Charlene a nie wiesz może jak jest cenowo ze żlbkami prywatnymi? bo kurczę szukam czegoś tak do września.. poza tym szukam jogoś do jakiegoś mieszkania albo kogoś do wspollokatorki, jakbyć coś wiedziała to napisz:)
 
aneek to wszystko zalezy gdzie bedziesz mieszkac, bo zlobkow jest mnostwo...Ale nie ma sensu szukac dopoki sie nie wie gdzie sie bedzie mieszkac i pracowac bo zlobek nie po drodze to straszna strata czasu. a co do mieszkania to nie wiem, sporo ogloszen jest na gumtree, ale czasami ciezko cos fajnego znalezc. popytam znajomych :) a co CIe dokladnie interesuje?a prace juz masz czy tez mam popytac? :)
 
a wiesz co.. pracę mam załatwioną na bystrzyckiej , gądów, więc tam chcę w pobliżu znaleźć żłobek i mieszkanie, ja w ogole kompletuje dokumenty do urzędu miasta, na najem mieszkania komunalnego do remontu alke na to trzeba czekać, myślałam o socjalu ake jak widziała, jakie to są mieszkania i w jakich okolicach to masakra..poza tym nie będzie u mnie tak z kasą najgorzej więc bym się już nei łapałą, a mam jakąs kase więc takie mieszkanie do remontu byłoby ok a czynsze w nich są śmieszne:) ale trzeba na pewno pare lat poczekać
 
anowi82 myślałam że jeszcze kilka miesięcy spokojnie popracuję, rozmawiałam z nimi to mówili że jeszcze nie wiedzą ile miesięcy popracuję że to już się ustali jak przyjadę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A u mnie likwidację stanowiska zrobili i tyle...

YouTube - Czworaczki a trochę na rozluźnienie
jak sobie pomyślę że były u mnie 2 zarodki i prawie były by bliżniaki.... kiedyś jak jeszcze byłam w ciąży śniło mi się 2 chłopców, jak się obudziłam czułam wielki smutek...
 
reklama
anowi ze mnie też nie. Dzięki i Tobie również tego życzę. Łącznie z tym sem. 1,5 roku, właśnie za niego zapłaciłam i powinnam się załamać patrząc na stan konta ;P
 
Do góry