reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

kobitki, zapraszam na odpowiednik szafy dla kobieta www.szafka.pl dla dzieci, dzis dopiero odkrylam i jiz zakupilam kilka fajnych tanich rzeczy dla Kubusia, poza tym właśnie leci program tomasz lisa na dwojce o Szymonku
 
reklama
Witam mamuśki. Przepraszam, że tak nagle.
Od piątku jesteśmy z niunią w UK ( Anglia ) u mojej siostry :) Niunia lot zniosła pięknie 0 płaczu, 0 grymasów :)
Tu zaczęła mi pięknie sypiać ( mam nadzieję, że przywieziemy to do PL ) Po kąpieli je o koło 21:00 budzi się około 2:00 później o 6;00 , później koło 8:00 chilke pobawimy się i pogadamy i zasypia na 1h znów :)
Byłam już w kilku sklepach, obkupiłam niunię na lato :p
Cieszę się, że posiedzę tu do 27. Pozdrawiam :*
 
Witam mamuśki. Przepraszam, że tak nagle.
Od piątku jesteśmy z niunią w UK ( Anglia ) u mojej siostry :) Niunia lot zniosła pięknie 0 płaczu, 0 grymasów :)
Tu zaczęła mi pięknie sypiać ( mam nadzieję, że przywieziemy to do PL ) Po kąpieli je o koło 21:00 budzi się około 2:00 później o 6;00 , później koło 8:00 chilke pobawimy się i pogadamy i zasypia na 1h znów :)
Byłam już w kilku sklepach, obkupiłam niunię na lato :p
Cieszę się, że posiedzę tu do 27. Pozdrawiam :*
zadroszcze ci tego wyjazdu...:) ja bardzi tesknie za uk:) nawet w nocy mi sie snilo ze znowu tam polecialam:)
 
hej, nie jest tak zle, okazalo sie, ze ex najwidoczniej chcial mnie wkurzyc, dostalam zwrot kosztow 1800 i alimenty od kwietnia zalegle, i tak sie odwolujemy, jeszcze koszta adwokata i alimenty od stycznia
 
przyzauwazylam ze jestescie samotnymi mamusiami z jednym szczesciem
mnie niestety samotnosc w ciazy spotyka po raz drugi takze albo mam pecha albo los naprawde sie ode mnie odwrocil
pierwsze dziecko tez wychowywalam samotnie i niestety teraz jestem w ciazy rowniez samotnie bo moj ukochany ktory wiedzial znal moja sytuacje zapewnial ze mnie kocha bezgranicznie dziecko tez ale niestety okazal sie takim samym draniem jak kazdy inny
nie jest mi latwo prubuje znalezc jakies samotne mamy z 2 dzieci ale zadkosc to jest wciaz sie bije z myslami dlaczego ja czy malo przeszlam w tym zyciu zeby jeszcez takie kopy dostawac ale to juz takie uzalanie sie nad soba a pod sercem nosze kolejne malenstwo ktore rowniez los skrzywdzil bo bedzie bez ojca jak i jedno tak i drugie tak ciezko jest pogodzic sie z tym
 
reklama
przyzauwazylam ze jestescie samotnymi mamusiami z jednym szczesciem
mnie niestety samotnosc w ciazy spotyka po raz drugi takze albo mam pecha albo los naprawde sie ode mnie odwrocil
pierwsze dziecko tez wychowywalam samotnie i niestety teraz jestem w ciazy rowniez samotnie bo moj ukochany ktory wiedzial znal moja sytuacje zapewnial ze mnie kocha bezgranicznie dziecko tez ale niestety okazal sie takim samym draniem jak kazdy inny
nie jest mi latwo prubuje znalezc jakies samotne mamy z 2 dzieci ale zadkosc to jest wciaz sie bije z myslami dlaczego ja czy malo przeszlam w tym zyciu zeby jeszcez takie kopy dostawac ale to juz takie uzalanie sie nad soba a pod sercem nosze kolejne malenstwo ktore rowniez los skrzywdzil bo bedzie bez ojca jak i jedno tak i drugie tak ciezko jest pogodzic sie z tym

kochana mamy tu mamusie z dwoja dzieci ktore same wychowuja. Np katerinka ma coreczke i synka.
Napewno trudno sie jest z tym pogodzic. Szkoda ze 2 razy trafilas na nieodpowiedzialnych facetow.
 
Do góry