reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Mój na zabawki to nawet nie patrzy. Szkoda nawet kasy wyrzucać w błoto. A jak jedziemy wózkiem to nie nadążam ich za nim zbierać:wściekła/y:
 
reklama
ja teraz planuje kupić rowerek trójkołowy z możliwością pchania. szukam takiego, żeby jeszcze mógł wiosną posłużyć, ale na wszelki wypadek oglądam używane, bo szkoda kasy na nowy (choć nie powiem niektóre wyglądają baaardzo zachęcająco:-p). Może macie w tej kwestii jakieś doświadczenia?:-)
 
A ja polecam się wstrzymać :) i kupić dziecku później biegowy. Na przyszłe lato będzie jak znalazł. Moja już pomyka jak chce na takim rowerku. Rowerek ten wykształca w dziecku równowagę i następny rower to już dwukołowy. My mamy taki rowerek biegowy, regulowany co to rośnie z małą. więc jeszcze przyszły sezon na biegowym, a później na 2 koła :)
 
Tak, biegowy jest znakomity.
Córka miała 4-kołowiec, na 2 kołach nauczyła się jeździć niedawno (miała ponad 6 lat) - i to dopiero po odkręceniu bocznych.
Mały (2 latka) pomyka na biegowym - po kilku spacerkach zaczął biegać i odrywać nogi od ziemi. No i do tego kupa radochy.
 
A ja sie dzis dowiedzialam ze do przedszkola przyjeto jakies dziecko!!!!!! gdzie oboje rodzicow pracuje...noz ku... przeciez mam pierwszenstwo przed takimi!!!!!!Jutro tam ide!!
 
ja mialam ten do pchania to kuba byl do niego za ciezki ,co sie oparl to sru na bok , potrafi jezdzic co ma z boku koleczka ale najbardziej uwielbia hulajnoge smiga jak stary :-D a juz wogole na zakupy ,zanim do sklepu dojedzie to sie zdazy zmeczyc i potem siedzi z mloda na lawce albo w koszyku i jest git

fikuse to bedzie burza , ale teraz dopiero sie dostalo ???
 
ja teraz planuje kupić rowerek trójkołowy z możliwością pchania. szukam takiego, żeby jeszcze mógł wiosną posłużyć, ale na wszelki wypadek oglądam używane, bo szkoda kasy na nowy (choć nie powiem niektóre wyglądają baaardzo zachęcająco:-p). Może macie w tej kwestii jakieś doświadczenia?:-)

Też nie polecam za bardzo trójkołowego rowerka ;) Mój syn ma 3 lata i rok temu jeszcze nie umiał pedałować, a tej wiosny już tak i od razu jeździł na czterokołowym. Trzykołowy kupiłam, ale nie przydał się za bardzo.

Fikusek Alan się nie dostał do przedszkola? Jeśli masz mocne nerwy to najlepiej idź i wyjaśnij to, może coś się da jeszcze załatwić.
 
reklama
Też nie polecam za bardzo trójkołowego rowerka ;) Mój syn ma 3 lata i rok temu jeszcze nie umiał pedałować, a tej wiosny już tak i od razu jeździł na czterokołowym. Trzykołowy kupiłam, ale nie przydał się za bardzo.

Fikusek Alan się nie dostał do przedszkola? Jeśli masz mocne nerwy to najlepiej idź i wyjaśnij to, może coś się da jeszcze załatwić.
nie dostal bo niby miejsc nie bylo i mial isc jako pierwszy z rezerwoeej a okazuje sie ze przyjmuja po znajomosci,jutro bedzie woja,nie wyjde jak mi dziecka na liste nie wpisza. A jak nie to dzwonie po jakas telewizje!
 
Do góry