reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotne dziecko

mariola_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Grudzień 2009
Postów
535
Miasto
Olsztyn
Dziewczyny mam prośbę o pomoc, o Wasze rady. Jak wytłumaczyć trzylatkowi, że Jego tata zdecydował o życiu bez nas?
Nie mam pojęcia jak zachęcić Małego do rozmowy na ten temat jeśli coś powie to za chwilę miewa ataki złości.
Nie wiem jak mam Mu pomóc to wszystko zrozumieć.
 
reklama
Takie rozmowy są bardzo trudne dla dziecka i dla nas samych, myślę że warto byłoby skontaktować się z psycholog dziecięcą która przygotowałaby zarówno Panią jak i Pani dziecko do takiej rozmowy. Weźnie wtedy wszystkie aspekty pod uwagę i ma większe doświadczenie w przeprowadzaniu takich "operacji".
 
Do góry