reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie

Witajcie, chcialam Was pocieszyc. Ja tez mialam problem z seksem po porodzie. Na szczescie wszytsko wrocilo do normy kiedy przestalam karmic piersia-jakies 8 miesiecy od urodzenia corki. To chyba natura tak to urzadzila, zeby nie zajsc w kolejna ciaze i moc wykarmic dziecko;-). Ale przyznam ze tez sie troche balam ze juz nigdy nie bedzie tak samo. Dodam tylko ze porod mialam naturalny, bez nacinania ale dosyc mocno popekalam.Tak wiec trzymam kciuki na pewno z czasem wszystko wroci do normy.
 
reklama
stawiam na sklepowa :-D:-D:-D

my zaczelismy pare dni temu, do 'konca' pologu zostal jakis tydzien,
czulam sie swietnie, jak zwierze nie zapanowalam nad popedem i zgrzeszylam:-)
listonosz mowil ze juz moge :-D:-D

sorry ale jestem w swietnym nastroju
 
Agnes MAM TAK SAMO!!
Przeraża mnie fakt, że jestem po cesarce, z kroczem wszystko w porządku, tak więc zastanawiams ię skąd ten opór i ból w srodku??:baffled:
 
witajcie
ja po 1 porodzi jak i po 2 szybko miałam ochotę na sex
bo połóg trwa 6 tyg a na chyba po 3 tyg już nie wytrzymałam
nie plamiłam już dobrze sie czułam
to zależy od każdej z osobne
ale bariera jest trza sie tylko dobrze rozluźnić
 
witam
ja także szybciej niz po 6 tyg zaczęłam się kochać
to indywidualna sprawa rana raną ale każdmu goi się inaczej
mi się tak trafiło że chyba kilka dni po sexie byłam u gina i spytał czy juz współżyłam
na odpowiedz że tak spytał tylko czy nie czułam dyskomfortu i suchości mówie że nie no tu spuer sie zgoiło i sie spytał czy chce zapisujemy tabletki:)
nawet nie pomyślałam ze to mi powie zadnego opierdzielu
ja mam juz 2 dzieci i po obu porodach nie czekałam tych 6 tyg więc to nie zbrodnia sie ze swoim partnerem pokochać nie żałuje:p
 
ja dokladnie tak samo :-) powiem szczerze ze po porodzie mialam mega ochote na sex - tak jakby organizm chcial nadrobic za cala ciaze ;-)

.....za całą ciążę :szok: .....ja gdzieś tak od 5-6 m-ca stałam się demonem sexu :-D aż mój mąż czasami już bał się o dziecko......Za to po porodzie czekałam chyba z 10 tygodni. Jakoś moje samopoczucie i rana ( byłam głęboko zszywana) były dalekie od igraszek. Nawet się pamiętam dziwiłam, kto wymyslił te 6 tygodni.......bo jak dla mnie to za krótko.
 
WITAM
Jestem3 tygodnie po urodzeniu dziecka chciałam się dowiedzieć czy teraz mogę wspołżyć??i czy po tych 3 tygodniach jestem płodna???
 
iwona, z tego co wiem, wskazana jest 6-tygodniowa przerwa z przyczyn higienicznych, w końcu masz tam jakby "ranę", a co do płodności to tak naprawdę nie będziesz wiedzieć, czy już jesteś płodna, choć jeśli karmisz piersią są większe szanse, ze nieprędko nastąpi jajeczkowanie, ale lepiej uważaj

mysza po porodzie sex jest raczej kiepski, ale to głównie dlatego, ze padasz na twarz w związku z opieką nad dzieckiem. W moim przypadku kiedy dziecko już trochę było starsze, sex był lepszy niż przed jego urodzeniem
 
.....za całą ciążę :szok: .....ja gdzieś tak od 5-6 m-ca stałam się demonem sexu :-D aż mój mąż czasami już bał się o dziecko......Za to po porodzie czekałam chyba z 10 tygodni. Jakoś moje samopoczucie i rana ( byłam głęboko zszywana) były dalekie od igraszek. Nawet się pamiętam dziwiłam, kto wymyslił te 6 tygodni.......bo jak dla mnie to za krótko.

tak mi sie powiedzialo ;-) ale bardziej w sensie ze podczas ciazy nie moglam robic tego co zwykle ;-) zwlaszcza pod koniec brzuszek przeszkadzal


ale stwierdzam ze racje mial ten kto powiedzial ze po porodzie sex jest 100 x lepszy !!
 
reklama
Do góry