reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Self-employed w UK

Babeczki,

cos nam watek przycichl ;-) Prosze tu wracac i pisac :-D A doswiadczone biznes mamy bardzo prosze o napisanie jak to u Was z poczatkami bylo :tak:
 
reklama
No szooo... Biznes rozkrecam, c'nie?:-D A szczerze mowiac rzygulec mi sie uruchomil i jestem malo ciepla. Procze tego w istocie walcze z praca.
 
klaczek,

a nie no jak intensywnie pracujesz, to ja to rozumiem, bez pracy nie ma kolaczy :-D
A serio - trzymam kciuki za szybkie zakonczenie akcji blee i glaskam brzusio, pewnie jeszcze niewidoczny, ale co tam ;-)


Dziewczyny,

a jak to jest, jak sie jest samozatrudnionym i chce dac komus zlecenie ? Tzn. mam kilka sprzatan i wiem, ze sie tego dnia nie wyrobie, ale moze isc posprzatac kolezanka. I powiedzmy, ze tak bedzie kilka razy w miesiacu. Jak to wyglada z papierkiem i rozliczeniem pozniej ??
 
Spoookooo... Dobry pawik nie jest zly - kazdy objaw swiadczacy o zmianach hormonalnych cieszy. A bebenek to ja mam "fizjologiczny" bo przy mojej masie... Dzieki Maureen, dajemy rade. Kurcze, a nie mozecie po prostu sie podzielic? Kolezanka tez jest na samozatrudnieniu?
 
hejka, mam pytanie, może ktoś jest bardziej zorientowany w temacie, otóż, czy mogę otworzyć firmę, jeżeli jestem na urlopie macierzynskim? Czy wtedy stracę prawo do zasiłku macierzynskiego? Urlop mi sie konczy w październiku a ja bym już chciała coś zacząć działać, zwłaszcza, że firmę w której pracuję likwidują i za bardzo nie mam do czego wracać :-(
 
klaczek,

kolezanka nie jest samozatrudniona, no wlasnie chcemy sie podzielic, ale nie wiem jak to zrobic z papierkami i rozliczeniem, ona tez nie chce tego robic nielegalnie ;-)

agnes,


ja niestety sie nie orientuje w tym temacie..
 
Zanetabd7, przepraszam, juz pisze pw. Pochlonelo mnie totalnie uzeranie sie z majtkami bo nie potrafie z nimi dojsc do ladu w kwestii formy. I tak sie buje z nimi ze przestalam myslec o czymkolwiek innym, co u mnie normalne - haftujac obrazy potrafilam zapomniec o konicznosci siku i latalam w ostatniej chwili. :-D
 
reklama
Klaczek Ty zdolniacho. Tez kiedys dlubalam namietnie drutami i szydelkiem, ale moj sukces to dluga welniana spodnica, seria serwetek i sweter skonczony w polowie :-).
Mowisz, ze stringow nie dziergasz :-), hi, hi a zamierzasz z czasem dziergac cos wiekszego? Bo mnie marzy sie szydelkowane bolerko, te ktore mam obecnie jest juz mocno przenoszone i odeszlo do lamusa. Jesli bylaby kiedys zainteresowana to daj mi znac.
Piekne te buciczki, sprobuj szczescia na ebayu bo naprawde robisz kawal swietnej roboty.
 
Do góry