reklama

sepsa zabrała mi córeczkę

Temat na forum 'Pożegnania' rozpoczęty przez kwiatuszek268, 14 Październik 2008.

1. kwiatuszek268

kwiatuszek268 Początkująca w BB

1 sierpnia tego roku urodziłam śliczną córeczkę. Dałam jej na imię wiktoria. Dostała 10 punktów po porodzie.

Rodziłam naturalnie...wszystko niby było ok - dziecko przez pierwsze 2 doby nie chciało nic jeść, zgłaszałam to położnym i lekarzom ale oni mówili tylko próbować przystawiać do piersi to jest normalne. Normalne? Dla mnie było to nienormalne, płakałam nie wiedziałam co mam robić. Wiktoria miała strasznie fioletowe nogi na co lekarze i położne mówili... że to jest normalne.

Trzymali nas w szpitalu 5 dni bo spadł jej cukier - wypuścili do domu z uczuloną skórą, miała na całym ciele plamy. 2 dni miałam ją w domu. W dzień, w którym była położna zaczęło się z nią coś dziać, dziwnego nie wiedziałam co to wtedy ale położna powiedziała ze mam śliczne zdrowe dziecko, to przestałam się tym martwić. Następnego dnia nad ranem wylądowałam z dzieckiem w szpitalu - okazało się że ma sepsę, lekarze ratowali ja 7 dni bez skutku.
    :-:)-:)-:)-:)-(
    Moja córeczka 14 sierpnia umarła. Od tamtej pory świat zawalił mi się. Okazało się, że dziecko zaraziło się ode mnie a lekarze nie dali jej przy porodzie antybiotyku, tak by żyła, bo miesiąc przed porodem zrobili mi posiew i okazało się, że mam paciorkowca i zaniedbali to. Gdzie rodziłam w "kochanym" Olkuszu! Gdzie szpital ma najgorszą opinię! A ostrzegali mnie tylko, że ja nie słuchałam. Chce mieć jeszcze dziecko ale boje się, że sytuacja się powtórzy. Pomocy! Czy ktoś miał już taka sytuacje kiedyś? I ma dziecko?:-:)-(

2. aph

aph Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06

Wspolczuje :-:)-( [*] swiatelko dla Twojej Coreczki

3. reklama
  4. lana3

lana3 Wdrożona(y)

Bardzo mi przykro Twoja coreczka bedzie w naszych sercach na zawsze,ja wlasnie jestem w 9 miesiacu ciazy i aby Bog nie dopuscil do takiego nieszczescia,trzymaj sie.

5. m@dz1@

m@dz1@ Fanka BB :)

Przykro mi... :( świeczuszka dla maleństwa...Trzymaj się jakoś!

6. Paulineczka_

Paulineczka_ mamy lutowe '08

:-( Nie mogę niestety Ci pomóc, jedynie wesprzeć .... trzymaj się dzielnie kochana:-( Jak to czasem sie dzieje na świecie:-( Strasznie mi przykro, naprawde... [*]

7. joanna30055

joanna30055 mama Ksawka 07

Bardzo mi przykro,trzymaj się chociaż wiem że to trudne.
    Światełko dla twojej córeczki
    [*]

8. patrysia

patrysia Mamy lutowe'08

kwiatuszku268 - bardzo mi przykro nie bylam w takiej sytuacji ale podejrzewam co czujesz ... kondolencje
    [*]

9. Goska82

Goska82 M i K moje szczescia:-)

Wspolczuje...straszna tragedia spotkala Ciebie i meza:(:)sad::sad:

10. reklama
  11. zgadnij

zgadnij Fanka BB :)

Rowniez lacze sie z Toba w cierpnieniu i wierze, ze na pewno jeszcze dasz zycie niejednemu dzieciatku i bedziecie razem bardzo szczesliwi
    Światełko dla twojej córeczki
    [*]

12. asiulka271

asiulka271 Mama Maciusia i Emilka

Łączę się z Tobą w bólu.
    Światełko dla Wiktorii
    [*]
    [*]
    [*]

Poleć forum