reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex oralny

cytrynka pisze:
No nieźle ! A kochanidełka też wam popluwają co chwila podczas robienia minetki ?  :mad:
A mają zdecydowanie większe powody.

skąd wiesz??
robiłas jakies lasce minetke co miala wytrysk?? :p
 
reklama
ada1 pisze:
dal mnie sama myśl o tym już mi się nie dobrze robi ale myśle kto się zdecyduje na wytrysk w ustach to powinien do końca działać tzn połykać a co....

bardzo proste myslenie
jesli mam ochote na sex po francusku to nie musze miec ochoty połykac spermy ::)

a jesli o tym mowa to moj partner NIGDY nie chcial bym to połkneła
wrecz przeciwnie
 
Lilka - nieporozumienie. Primo: lizący kobietę facet styka się z nieporównywalnie większą ilością soczków niż kobieta pieszcząca mężczyznę do końca. Wytrysk to zaledwie kilka ml i to na samym końcu, przyznaj szczerze czy twoje lublicatio to kilka ml. A twój partner ma go pełne usta.Secundo: ja połykam. Nie wiem czego się obawiacie: samego faktu tryskania w buzi czy połykania ? Jeśli już wytrysk w buzi jest to naprawdę połknięcie nie jest żadną fanaberią ani poświęceniem.
Tertio: facet się tym nie martwi. Myślę że mógłby się zmartwić gdybyś "go" wypluwała.
Zatem jeszcze raz: macie opory przed wytryskiem w ustach (po którym mozna połknąć lub wypluć), czy przeciwko wytryskowi nic ale nie chcecie połknąć ? Zaraz... wy traktujecie oralka jako formę gry wstępnej jedynie , pieszczoty a nie sposób zaspkojenia faceta, tak ?
 
Cytrynka ok :)
ja sie osobiscie niczego nie obawiam
poprostu hmmm..........smak nie ten???
no nie wiem
moze kiedys z czasem i dla mnie bedzie to nie problem połknąć,ale narazie nie mam na to ochoty a moj men nie ma z tym problemu ;) ze wypluwam
zreszta jestesmy ze soba juz tyle ze nikogo nic nie krepuje
nawet mnie jak sobie wyciera usta ;) 8) :p
 
a co biedny facet ma robić jak kobita nie chce żeby skończył w buzi (nie mówiąc już o połknięciu), protestować, krzyczeć, zmuszać ją, zatykać nos, żeby połknęła??? ;)
dlatego akceptuje

a to co piszą fachowcy, najważniejsze na końcu

Język to cudowne narzędzie, które dobrze wykorzystane, zapada na długo w pamięci. Wkładając penisa do ust, staraj się językiem okrążać jego główkę. Niech Twój język zachowuje się jak wskazówki szalonego zegara, który to idzie do przodu, to cofa się o kilka godzin, za każdym razem drażniąc wędzidełko. Kiedy już zamkniesz usta zaraz za końcem żołędzia, obejmij jego penisa całą ręką tak, żeby Twoje usta stykały się dłonią. To jedna z technik służących oszukaniu zmysłów chłopaka. Ma on wtedy wrażenie, że cały penis znajduje się w Twoich ustach.

Teraz silnie ściskając usta i nigdy nie przerywając połączenia warg z dłonią, wprowadź penisa głębiej, tak daleko jak pozwala ci na to głębokość Twojej jamy ustnej. Powolnymi ruchami wprowadzaj i wyciągaj penisa z Twoich ust, za każdym razem starając się obejmować wargami penisa jak najmocniej. Czujesz wtedy wszelkie wypukłości i żyłki, przez które przetacza się krew. Ruchy wykonuj dalej powolnie, starając się poruszać głową na prawo i lewo, wkręcając się jak nakrętka na śrubkę. Kiedy poczujesz, że Twój chłopak jest już dostatecznie rozgrzany, możesz albo zintensyfikować ruchy, aby stały się bardziej dynamiczne i wręcz trochę mocniejsze albo delikatnie zakończyć tę technikę i przejść do namiętnego pocałunku, aby Twój partner nie osiągnął orgazmu.

Jeżeli jednak poczujesz, że partner zaczyna wytryskać, nie pozwól mu na wykonanie najbardziej naturalnego odruchu, czyli wsunięcia penisa jak najgłębiej do jamy ustnej. Ssąc czule czubek penisa dasz mu o wiele większy orgazm, niż poddając się jego woli.


za durex.pl
 
W skład spermy wchodzą takie związki jak: putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez.
Same witaminki, co nie dziewczynki? BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE....
 
justyna19 pisze:
W skład spermy wchodzą takie związki jak: putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez.
Same witaminki, co nie dziewczynki? BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE....

;D ;D ;D ;D
 
marul pisze:
a co biedny facet ma robić jak kobita nie chce żeby skończył w buzi (nie mówiąc już o połknięciu), protestować, krzyczeć, zmuszać ją, zatykać nos, żeby połknęła??? ;)
dlatego akceptuje

a ja mysle ze tacy mezczyzni biedni wcale nie są

biedni są, ale ci co chcą takiej miłosci a partnerki jej nie uznawaja

wiec czy laska połknie sperme czy nie to pewnie faceta nie interesuje zapewne
napewno sa tacy co wymagaja tego od partnerki,ale to juz tamtych sprawa
 
reklama
justyna19 pisze:
putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna, witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez.
Dodajmy świeże truskawki (koniecznie opłukane!), zmiksujemy ok. 1 minuty, gotową masę przekładamy do brytfanki i wkładamy na noc do zamrażarki..
Następnego dnia pozostaje już tylko uformować zgrabne kulki, przełożyć do kruchego wafelka i poczęstować przyjaciół.
SMACZNEGO!
 
Do góry