reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

NAUR szkoda ze masz krótką pamięć. Ja ja do was dołączałam kazałaś mi wyłączyć CAPS LOCK bo podobno utrudniało czytanie. Do li_monki nic nie mam - Ty zadałaś jej to pytanie. Nie wiem dlaczego uważasz się za naczelną matronę- ustalasz zasady, mówisz co jest na temat. Na mnie to wrazenia nie robi.............
 
reklama
A skoro sobie szczerze rozmawiamy - nie rozumiem dlaczego zmuszasz wszystkich ciągle do oglądania twojej córki? Nie jesteś tu jedyną matką, ale żadna inna tego nie robi. Madziara ma 3 pociechy, a jej Monisia też chyba niezły łobuziak. Pomyśl, gdyba każda z nas zamiesciła zdjęcie kogoś bliskiego- to album by wyszedł a nie forum. Marianna też jest, ale nie na pół strony.
Masz jedno dziecko i mam wrażenie, że uważasz sie za doświadczoną. Wszystko mówisz tonem nie znoszącym sprzeciwu. Dla mnie jedynym autorytetem jest tu Madziara.
NIe czepiam sie wszystkich dookoła tylko mówię prosto z mostu, gdy coś mi nie pasi
 
Oj ale sie zrobiło nie miło :-(jeszcze nowa sierpniówka pomysli ze nie warto czytać naszego forum bo tu same kłótnie! :szok:

Chciałam tylko obiektywnie napisać, ze jak dziewczyny wymieniają sie informacjami, która gdzie studiowała i do jakiej knajpy po zajęciach chodziła to nikt sie nie czepia! ale jak nowa li_monka napisała coś o zakupach to od razu atak! troche wiecej tolerancji i znowu bedzie miła atmosfera!
Myśle Sylwia, ze troche za ostro reagujesz ale to oczywiscie moja subiektywna ocena :tak:
Proponuje skończyć dyskusje bo przecież w naszym stanie nie można sie denerwować :tak:
 
Sylwia!!!!!!! z tym zdjeciem to już przegięcie! każdy ma prawo wkleić to co mu sie podoba! 5 suwaczków i inne cuda! ja gdybym miała już jedno dziecko też bym wkleiła jego fotke! dlaczego czepiasz sie takich rzeczy? masz chyba dzisiaj zły dzień dlatego proponuje relaksacyjną kąpiel :tak:
 
:szok::szok::szok::szok::szok:ależ tu atmosfera!!!!!:surprised::surprised::oo::oo::hmm:

Uważam że forum jest po to żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie na różne tematy:tak:nie zawsze musimy się zgadzać ze sobą ale DLA MNIE każda informacja jest cenna:tak::-)w końcu każdy ma prawo pisać co myśli-wolność słowa hihi:tak:;-):-)

a z tym zdjęciem...szczerze mówiąc nie rozumiem:no::eek: naur fajnie popatrzeć na takiego łobuziaka-masz się czym pochwalić córcia super!!!:tak:
:szok::szok::szok:a pomyśleć że chciałam wkleić zdjęcie swojej córki:szok::szok::szok:

Miłego wieczoru dla was i waszych bobasków:-)
 
Hehe przygotujcie sie mamuśki:-) Takie zadziorne charakterki mają lewki. Moja córa to chyba panna będzie. Bo 2 lwy w domu to uuuuuuuuuuuuuuu
 
Sylwia ja mam nadzieje, ze mimo wszystko moje lwiątko bedzie miało więcej cech charakteru po mamusi i tatusiu :tak:
Moja teściowa jest lwem i niestety nie mam o niej najlepszego zdania :no::wściekła/y::szok:
 
Cześć z wieczora :-)
Dziękuję za miłe przyjęcie - będę do Was pisać i chętnie wymieniać się informacjami w końcu to publiczne forum i można pisać to co się chce - oczywiście w miarę na temat (ale to w końcu wątek ogólny ;-)).
Magda sierpień - to jesteśmy prawie sąsiadkami :-D
Raabit - chcę rodzić na Zaspie, robiłam dokładny wywiad i doszłam do wniosku że tam jest najlepsza opieka położnicza i neonatologiczna (najlepszy oddział noworodkowy na pomorzu), jestem już zdecydowana, teraz zostało mi jakoś załatwić sprawę z zzo - trzeba tam przejść kwalifikację na jakiś czas przed porodem...
Naur - twoja córeczka jest śliczna :tak:
 
reklama
li_monka z tego co wiem to jak coś sie dzieje z maluchem to wiozą go właśnie na Zaspe bo tam jest najlepszy oddział dla noworodków i super sprzęt :tak: ale mam nadzieje, ze żadnej z nas nie bedzie to potrzebne :tak: ja będe rodziła w Gdyni i tam też jest potrzebna kwalifikacja, za która sie płaci 50zł.
Nie wiem ile kosztuje poród rodzinny?

A czy to prawda, ze w niektórych szpitalach za zzo trzeba płacić? jak to jest? myślałam, że to darmowa usługa :szok:
 
Do góry