reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Witajcie! W pierwszej ciąży chcieliśmy od razu wiedzieć co będzie, ukradkiem mysleliśmy o chłopcu. I mamy sliczniutkiego Mikołaja:-) . Teraz chciałabym córeczkę. Byłam wczoraj u gina, nic mi nie mówi, tylko jak spytam o coś to raczy odpowiedziec. Wczoraj nie mógł znaleźć tętna, strasznie się przeraziłam, mam nadzieję, że wszystko w porządku. Za 3 tyg. idę na połówkowe USG, zobaczymy.Musze zmykać siostra z NIemiec dzwoni. Buziaki!
 
reklama
Ja przy pierwszej ciąży nie wiedziałam do dnia porodu. na początku lekarz nie chciał powiedzieć, że niby prawie nigdy nie ma pewności i tym podobne, a potem to już my chcieliśmy mieć niespodziankę. No i urodziła sie córcia. A teraz we wtorek byłam na dodatkowym USG, połówkowe mam 15 marca, i lekarz powiedział, że dziewuszka. Nie na sto procent, bo potem złączyła nóżki, ale ma on opinie nieomylnego, więc kto wie:tak:
 
Witam w sobotni poranek.
Ja poznałam w 18 tygodniu. Ale też musiałam spytać. Na 100 procent mi nie powiedział ale raczej stwierdził ze z tego juz nic nie wyrośnie. Więc Mrozik mysle że juz od 18 można spokojnie a nawet wcześńiej. Na początku jak go spytałam to mówi że dziecko ustawiło się tak że jeszcze nie widać ale wziął je ze wszystkic stron gdzieś tam ukuł i się przemieściło. Spytam jeszcze dla pewności na następnej wizycie 21 marca, ale mysle ze juz sie nie zmieni. Zresztą od początku mialam przeczucie że to dziewczynka.
 
No to ja mam jeszcze 3 tygodnie żeby się z mężem dogadać czy chcemy wiedzieć czy nie. No ale jak będzie chłopak i wystawi co ma to i tak niespodzianki nie będzie;-). Mam zamiar iść do lekarza co robi nagrania, podobno ma mieć już na dvd możliwość. Kasety to bym nie chciała, bo i tak nie miała bym na czym odtworzyć.
Dużo wam już kilogramów przybyło? Mnie na początku, tzn do połowy 3 miesiąca przybyło 3 kilo, ale w ostatnich tygodniach spadła mi waga o kilo i jakoś się tak trzyma. Ciekawa jestem jak to się stało że mi ubyło, hmmmm.
 
Mrozik jeszcze macie trochę czasu więc pewnie coś postanowicie, a moze zrobi wam psikusa i mimo chęci poznania płci nie dowiecie się. Moja kuzynka tak miała bardzo chciała wiedzieć, a tu zonk. Mały tak się obracał na każdym usg że nie dowiedziała się, nawet orientacyjnie nie wiedziała, ale jej było wszystko jedno bo miała już chłopca i dziewczynkę.
Ja nie przybieram dużo, od ostatniej wizyty 300 gram. Lekarz mówi że niby dobrze. W sumie od początku może ze dwa kilo i idzie mi tylko w brzuch. Na początku przybrałam trochę później spadłam bo mnie przez miesiąc mdłości trzymały a teraz przybieram tak jak piszę.
 
reklama
Ja na razie przytyłam 0,5 kg az się lekarka zdziwiła co tak mało. Mam dużo zapasów to dziecko czerpie :-) Z drugiej strony nie ma się co dziwic jak ja ciągle wymiotuje. Mdłości już mnie tak nie męczą tylko od razu beee Byc może to troche wina przeziębienia bo strasznie zaflegmiona jestem.
Brzuszek coraz większy az mi się mąz dzisiaj pytał czy jestem pewna że tam nie ma bliźniaków :-D
 
Do góry