reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Magda, poczatki zawsze trudne :-D
Wateczek na pewno Wam sie rozwinie z czasem, jak dobije kilka dziewczyn :-D
Ja poki co serdecnie gratuluje i zaraz tu przysle moje kolezanki z sierpnia 2006 :-D Musze powiedziec, ze z niecierpliwoscia czekalysmy na ten wateczek, no i jestesmy teraz na etapie przypominania sobie jak to bylo rok temu :-D Ja za dwa dni mam rocznice testowania, a moja kruszyna ma juz 3 i pol miesiaca!! Ale ten czas leci :D

Jeszcze raz ogromniaste gratulacje przyszlym sierpniowkom :-D :rofl:
 
reklama
Magda, gratuluje Fasolki!!!

Niedlugo na pewno pojawia sie tu nowe osoby. Ja bardzo zaluje, ze w ciazy nie uaktywnilam sie na forum. Troche podczytywalam, ale jakos nie mialam odwagi... :-) Jeszcze pare dni i wiecej Sierpnioweczek 2007 dowie sie o swoich Malenstwach!!!
 
Serdeczne gratulacje dla pierwszych sierpnióweczek 2007 :-)

od sierpniówki 2006 :-)

Tak jak napisała Karoo, czekałyśmy na Was z niecierpliwością i będziemy Wam kibicować :)
 
Magda, ogromne gratulacje! Dolaczam do zyczen moich cudownych kolezanek z Sierpnia 2006!
Jeju, ale ten czas leci...Dopiero my dowiedzialysmy sie, ze mamy male fasolki w brzuszkach, a tu nasze dzieciaczki za chwile zaczna siadac i mowic "mama" :-) a Wasze w drodze!
Szybko minie...
Az sie wzruszylam jak zobaczylam, ze Karoo dala link do Sierpniowek 2007 :-)
Cudownie!
Jeszcze raz gratuluje z calego serca!
Zapraszamy oczywiscie do nas - w razie pytan lub watpliwosci :-)
 
sandra ja również się wzruszyłam:-):-)

tak jak koleżanki gratuluje wam mamusie sierpniowe 2007!! co jakiś czas sprawdzałam, czy już się pojawiłyście... jejciu jak ten czas leci... ogromne gratulacje... i napewno my mamusie sierpniowe 2006 często bedziemy do was zaglądać- zapraszamy również do nas na pogaduchy... :-):-)
 
Ogromne gratulacje dla Sierpniówek 2007 od Sierpniówki 2006 :-)
Jak ten czas szybko ucieka... jeszcze nie tak dawno byłam w ciązy a jutro mój sierpniowy Dziamdziak kończy 4 miesiące ...

Dziewczyny - te które już wiedzą, że zostaną Mamami i te, które wkrótce zrobią testy - życzę Wam, aby ciąża przebiegała bez dolegliwości i była niezapomnianym okresem w Waszym życiu i żebyście za te 8-9 miesięcy zostały Mamami Cudownych Dzieciaczków :-)
Niech sie Wasze fasolki zdrowo rozwijają :-)
 
Magda wielkie gratulacje również jak powyższe od Sierpniówki 2006.
Życzę wszytkim sierpniowym mamom na początek jak najmniejszych dolegliwości, a późnej spokojnych porodów i ślicznych dzieciaczków. :laugh2:

Naprawdę czas zleciał niewiadomo kiedy, ja w ubiegłym roku pierwszego dnia świąt robiłam test a teraz mała już skończyła 3 msc.

Pozdrawienia dla wszytkich mamuś i oczywiście tatusiów sierpniowych. Trzymam kciuki za wasze fasolinki :-):-):-):-)

Buziaczki od Majki i Oliwki :tak::tak::tak:
 
I jeszcze jedna sierpniówka 2006 biegnie z gratulacjami:-)

Życze zdrowych i szczęśliwych ciąż :-) no i czekamy na maleństwa sierpniowe 2007:-)
 
Wielkie gratulacje Sierpnioweczki!


Mam coreczke - Sierpnioweczke z 26 sierpnia 2004 i Bartusia, ktory mial sie urodzic w sierpniu, ale zalapal sie juz na wrzesien 2006
 
reklama
Ogromniaste gratulacje, Dziewczyny:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Szczęśliwego oczekiwania na Maleństwa!!!!

Pozdrawiamy serdecznie - Sierpniówka 2006 ze swoją Pszczółką Mają:-)
 
Do góry