Megaczka - widze, ze my mniej wiecej w tym samym terminie bedziemy wiedzialy, kto nam w brzuszku siedzi. Ja mam USG polowkowe 25 marca, nie moge sie doczekac! Ostatni raz widzialam moje malenstwo na poczatku lutego... to baaaaardzo dlugo. Oczywiscie, trzeba sie cieszyc, ze nie bylo powodu zeby robic USGale baaaaaardzo sie ciesze na 25 marca i dni odliczam
![]()
oj ja troszke dluzej poczekam - do 31 marca




