agusia0611
Fanka BB :)
Kurcze Iwonka to kuruj małą!!!!!!!!! Dużo zdrówka od "ciocióf" z bb;-)my miałyśmy iść,ale lekarka wie,że ja nie bardzo mam jak i mamy czas do środy jak nie bedzie poprawy to możliwe,ze tam sie znajdziemy:-(
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Kurcze Iwonka to kuruj małą!!!!!!!!! Dużo zdrówka od "ciocióf" z bb;-)my miałyśmy iść,ale lekarka wie,że ja nie bardzo mam jak i mamy czas do środy jak nie bedzie poprawy to możliwe,ze tam sie znajdziemy:-(
robi sie je w polowie ciąży a ciaż trwa 40 tyg wiec kolo 20-23 takie usg sie wykonuje i sprawdza wszystkie organy jak pracują i jak sie wyksztalcająja mam pytanie z innej beczki... co to jest te usg npolowkowe? i kiedy sie je robi?![]()
bedziemy sie starac,a tak łatwo nas z domku nie wykurząKurcze Iwonka to kuruj małą!!!!!!!!! Dużo zdrówka od "ciocióf" z bb;-)