• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
2 letnia coreczka znajomych tez ma zapalenie pluc, wlasnie rozmawialam z ta znajoma przez telefon. Nie zabrali jej do szpitala ale raz dziennie dostaje antybiotyk w zastrzykach - biedulka
 
ja tylko na chwilke
bo jak zwykle sprawy urzędowe mnie wzywają
trzeba zrobic mase rzeczy przed wyjazdem do Polski na 5 tyg i pozałatwiać wszytsko co się tylko da a że jedziemy aż na prawie półtora miesiąca do pracy mam duzo i tylko dwa tygodnie na to
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry