• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
ZALEGŁOŚCI NADROBIŁAM!
Głodna jestem-zjadłam kisiel cytrynowy,ale dalej mnie ssie w żołądku...a w lodówce pustki jak ja nie zrobię porządnych zakupów to nic nie ma:baffled:
A co dziś na obiad robicie???
 
i ja się witam, wymyślamy imię dla dziewczynki. Maciek chce Zuzię, ja Karolinkę, no i nie możemy się dogadać.Dzisiaj jadę znowu do szpitala zobaczyć się z panem doktorem i zmienić szpital, bo drugi w którym chodzę z tarczycą i cukrzycą jest lepszy....
Malinka, to dzisiaj?

my wczoraj pokupiliśmy polskich smakołyków w polskim sklepie, szkoda że nie mam żadnego na miejscu, jeszcze jakby był samochód to łatwiej, a tak wszystko w siatach i w pociąg...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry