Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij



Wiem, że to imie dość mało popularne ale z drugiej strony w kościele gdzie braliśmy ślub jest fresk ze św, Kosmą i zawsze jak teraz jestem w tym kościele to myślę, że się nie poddam, że jak dam inaczej na imię (jeśli to bedzie chłopiec oczywiście) to bedę żałować... ale po takich reakcjach jak wczoraj to się zastanawiam... Bo ja wiem, że to imie starochrześcijańskie jest (zresztą jest w litani do wszystkich świętych) ale co jeśli ono brzmmi dla reszty świata jak Brajan albo Dżesika albo Leonsio czy Izaura...
może to córa jest... i problem z głowy...

mój znajomy m 4 letniego kosme;-)
